eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Samsung Galaxy M34

Smartfon Samsung Galaxy M34

2023-10-27 11:18

Smartfon Samsung Galaxy M34

Samsung Galaxy M34 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Samsung wprowadza do sprzedaży smartfon Galaxy M34, z 6,5 calowym ekranem Super AMOLED o częstotliwości odświeżania obrazu 120Hz i baterią o pojemności 6000 mAh.

Przeczytaj także: Smartfon Samsung Galaxy S21 FE 5G

Pojemna bateria 6000 mAh pozwoli korzystać ze smartfonu przez długie godziny bez konieczności ładowania. W razie potrzeby zasilić ją można z mocą 25W, dzięki czemu naładujemy smartfon do 43% w ciągu pół godziny.

Galaxy M34 ma 6,5 calowy wyświetlacz Super AMOLED o częstotliwości odświeżania obrazu 120Hz, który zapewnia czytelny obraz i płynne odtwarzanie multimediów. Dzięki technologii Vision Booster, wyświetlane na ekranie Galaxy M34 treści będą czytelne nawet w wymagających warunkach oświetleniowych. Dodatkowo tryb Ochrony Wzroku pozwala zredukować emisję niebieskiego światła podczas korzystania z ekranu po zmroku.

Wysoką jakość zdjęć zapewni poczwórny zestaw aparatów: przedni obiektyw 13MP, aparat główny 50 MP OIS, szerokokątny aparat 8MP oraz Macro. Z pomocą Galaxy M34 wykonamy zarówno świetne selfie, jak i efektowne zbliżenia i stabilne nagrania wideo.

Galaxy M34 objęty jest 5 letnim programem aktualizacji zabezpieczeń oraz czterema aktualizacjami systemu operacyjnego. Za bezpieczeństwo odpowiada uznany system Samsung Knox, który pozwala chronić zarówno urządzenie jak i znajdujące się na nim dane.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: