eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Huawei Mate 20 X 5G w ofercie PLAY

Huawei Mate 20 X 5G w ofercie PLAY

2019-08-02 13:56

Huawei Mate 20 X 5G w ofercie PLAY

5G © pixabay

Od dziś w ofercie sieci PLAY dostępny jest pierwszy smartfon przystosowany do obsługi technologii 5G - Huawei Mate 20 X 5G. To pierwszy z operatorów, który zdecydował się na taki krok i kolejny już etap przygotowań PLAY do wdrożenia wdrażania sieci piątej generacji.
Smartfon Huawei Mate 20 X 5G będzie dostępny dla wszystkich oferta abonamentowych PLAY, a także w sprzedaży bez umowy. Zamówienia na smartfona można składać zarówno w sklepie internetowym, jak i w salonach operatora. W tym drugim przypadku, po podpisaniu umowy, telefon zostanie przesłany z magazynu centralnego na adres podany przez klienta.

Wprowadzenie do sprzedaży telefonu 5G jest związane z rozwojem sieci PLAY, która niedawno uruchomiła sieć 5G READY, umożliwiając najwyższą prędkość transmisji danych we własnej sieci. Obecnie operator jest w trakcie przygotowań do komercyjnego uruchomienia usługi 5G. W tym celu prowadzi testy w Toruniu, aby wypracować i zapewnić jak najlepsze rozwiązania dla swoich klientów.

5G

Sieć PLAY wprowadza do sprzedaży pierwszy smartfon przystosowany do obsługi technologii 5G


Huawei Mate 20 X 5G – drzwi do 5G


Mate 20 X 5G to kwintesencja najnowszych technologii mobilnych, które otwierają drzwi do mobilnego świata 5G. Smartfon ten wyposażono w trzy aparaty z optyką Leica, które gotowe są na każde fotograficzne wyzwanie. Główny obiektyw wyposażony został w matrycę 40MP, a dwa kolejne odpowiednio 20MP i 8MP. Ekran OLED 7,2” wyświetli najdrobniejsze szczegóły w obrazie, zaś nowoczesny, 8-rdzeniowy procesor Kirin 980 we współpracy AI pozwala korzystać z multimediów bez żadnej zadyszki. Procesor wspierany jest przez 8 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kartę SD o standardzie nano. Smartfon wyposażony jest w opcję szybkiego ładowania SuperCharge 40W, które dostarczy 70% pojemności baterii w 30 minut.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: 5G, Play, oferta Play, smartfony, Huawei Mate 20 X 5G

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: