eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon IMPERIUS 4.3HQ MT7006

Smartfon IMPERIUS 4.3HQ MT7006

2012-11-30 11:51

Smartfon IMPERIUS 4.3HQ MT7006

Smartfon Media-Droid IMPERIUS 4.3HQ MT7006 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Nowy model smartfonu Media-Droid o nazwie IMPERIUS 4.3HQ MT7006 to propozycja dla osób, dla których smartfon to nie tylko telefon, dostęp do Internetu i aplikacji, ale i bardzo dobrej jakości aparat z szybkim autofocusem, który pozwoli zachować najcenniejsze wspomnienia, a następnie za pomocą wbudowanego portu micro HDMI odtworzyć je bezpośrednio na ekranie telewizora. Jest to praktyczne rozwiązanie, które dopiero co pojawia się w smartfonach z Androidem 4.0.

Przeczytaj także: Jakie telefony komórkowe dla biznesu?

IMPERIUS 4.3HQ MT7006 pracujący na bazie systemu Android 4.x, został wyposażony w wydajny dwurdzeniowy procesor. Oznacza to szybsze przeglądanie Internetu oraz korzystanie z zaawansowanych funkcji multimedialnych i aplikacji. Pominięcie zbędnych aplikacji na poziomie software powoduje, że smartfon uruchamia się szybciej, a Użytkownik sam decyduje o tym, co chce mieć w telefonie.

Dotykowy, 4.3-calowy wyświetlacz qHD IPS o rozdzielczości 540x960 pixeli pozwala w pełni cieszyć się światem multimediów. Idealnie sprawdza się do odtwarzania plików multimedialnych, surfowania po sieci, oglądania filmów, przeglądania zdjęć i grania.

OSZCZĘDZASZ Z DUAL SIM

IMPERIUS 4.3HQ MT7006 to telefon, który obsługuje dwie karty SIM. Możesz zastosować dwie karty tego samego operatora, z dwoma unikalnymi numerami lub karty różnych operatorów. Dodatkowo masz możliwość wykorzystania urządzenia jako telefonu internetowego. W prosty i szybki sposób decydujesz czy chcesz zadzwonić z karty SIM1/2, czy też numeru VoIP. Dzięki temu masz możliwość wyboru najbardziej ekonomicznego rozwiązania, niezależnie od miejsca, w którym przebywasz i osoby z którą chcesz się skontaktować.

fot. mat. prasowe

Media-Droid IMPERIUS 4.3HQ MT7006

Media-Droid IMPERIUS 4.3HQ MT7006 z wyświetlaczem 4,3 cala (11cm) qHD IPS 540x960 punktów, 16mln kolorów


Zalety Dual SIM docenią osoby korzystające dotychczas z dwóch telefonów (np. firmowego i prywatnego), a także podróżujący użytkownicy, którzy mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy na rozmowy podczas wyjazdów zagranicznych. Mogą bowiem po przyjeździe zaopatrzyć się w kartę tamtejszego operatora i rozmawiać między sobą unikając wysokich kosztów roamingu (tanie połączenia z uczestnikami tej samej wycieczki korzystającymi z lokalnej karty SIM). Dodatkowo istnieje możliwość przekierowania polskiego numeru VoIP na numer zagraniczny, co również wpływa na zmniejszenie wydatków za telefon.

 

1 2

następna

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Smartfon Nokia Lumia 620

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: