eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Przenośne dyski Iomega Skin

Przenośne dyski Iomega Skin

2010-06-29 00:06

Przenośne dyski Iomega Skin

© fot. mat. prasowe

Firma Iomega ogłosiła premierę nowej linii produktów Iomega Skin Hard Drive - trzech przenośnych dysków o pojemności 500 GB. Dyski powstały w kooperacji z firmą Skin Industries, jedną z czołowych marek sportowych w USA. Nowa linia dysków Iomega Skin składa się z trzech modeli, dla których oprawę graficzną zaprojektowała firma Skin.

Przeczytaj także: Dyski Iomega eGo

fot. mat. prasowe

Dyski Iomega Skin

W nowej rodzinie Iomega Skin znajdują się trzy dyski. Wszystkie trzy modele mają pojemność 500 GB i wyposażone są w gniazdo USB 2.0.

Model ‘Radical’ wyróżnia się logo Skin w stylu retro na czarnej pokrywie obudowy i żółtym spodem, co czyni go zupełni wyjątkowym wśród innych dysków.

Model ‘Red Hot’ otrzymał logo Skin na czerwonej pokrywie dysku oraz czarny spód obudowy, definiując nowoczesny design dla młodych użytkowników komputerów.

Model ‘Knock Out’ zawiera ciemną tajemniczą aurę wokół gotyckiego logo Skin na srebrnej pokrywie oraz czarny spód obudowy.

Dyski dużej pojemności, nie wymagające zasilania

Wszystkie trzy nowe dyski Iomega Skin stanowią uzupełnienie każdego laptopa, tym bardziej, że nie wymagają dodatkowego zewnętrznego zasilania. Wystarczy podłączyć dysk do komputera za pomocą przewodu USB 2.0, by móc korzystać z przestrzeni dyskowej. Użytkownicy mogą pomieścić na nich do 200.000 zdjęć, ponad 125.000 piosenek lub ponad 190 godzin filmów. Wszystkie nowe dyski wyposażone są w system Drop Guard™, który pomaga chronić dane przy upadku z 130 cm na wykładzinę przemysłową.

Oprogramowanie Iomega Protection Suite

Na dyskach znajduje się darmowe oprogramowanie Iomega Protection Suite służące do archiwizacji, ochrony antywirusowej zdjęć, filmów, muzyki i innych plików.

Iomega Protection Suite zawiera:
  • 12-miesięczną subskrypcję oprogramowania Trend Micro™ Internet Security dla PC lub Trend Micro™ Smart Surfing dla Mac
  • Iomega QuikProtect: oprogramowanie do archiwizacji na poziomie plików na dyski twarde i sieciowe urządzenia typu NAS (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac)
  • Oprogramowanie Retrospect® Express: do archiwizacji danych, aplikacji i ustawień (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac)
  • MozyHome™ Online Backup service: internetowa usługa darmowej archiwizacji 2GB danych (nielimitowana przestrzeń na archiwum za 4,95 USD/miesiąc). Serwis MozyHome Online pozwala odtworzyć najistotniejsze dane z dowolnego komputera z dostępem do Internetu z dowolnego miejsca na świecie

Wszystkie programy pakietu Iomega Protection Suite można łatwo pobrać na dyski Iomega Skin .z Internetu.

Ceny, dostępność i gwarancja

Nowe dyski Iomega Skin dostępne są w USA i na stronie iomega.com w cenie 119,99 USD. Dyski będą też dostępne w najbliższych miesiącach w wybranych krajach Europy, także w Polsce - już w lipcu. Wszystkie dyski chronione są 3 letnią gwarancją (po rejestracji).

Przeczytaj także: Dyski Iomega dla Mac Dyski Iomega dla Mac

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: