eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebook Toshiba AC100

Notebook Toshiba AC100

2010-06-28 00:05

Notebook Toshiba AC100

© fot. mat. prasowe

Najnowszy model laptopa Toshiba AC100 oparty o platformę Google Android pokonuje bariery jakie niesie korzystanie z Internetu na telefonie komórkowym. Nowatorskie urządzenie będzie dostępne na naszym rynku w trzecim kwartale tego roku.

Przeczytaj także: Notebook Toshiba Qosmio F60-10H

fot. mat. prasowe

Laptop został wyposażony m.in. w procesor NVIDIA Tegra 250 Mobile Processor, system operacyjny Google Android, pamięć RAM do 512 MB, 10-calowy ekran wysokiej jakości oraz pełnowymiarową klawiaturę. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji zintegrowany moduł sieci bezprzewodowej a także w wybranych modelach modem 3G.

Urządzenie uruchamia się natychmiast po włączeniu zasilania, waży 900 gramów i może pracować do 7 dni bez konieczności ładowania baterii. Dzięki wykorzystaniu otwartej platformy użytkownik posiada dostęp do produktów i aplikacji, narzędzi a także gier wytworzonych przez największą na świecie społeczność. Ponadto w modelu AC100 zainstalowano szybki i odporny na wstrząsy dysk SSD, który chroni dane w momencie uszkodzenia komputera.

Model laptopa AC100 w standardzie został wyposażony m.in. w program Documents To Go (do przeglądania i edytowania dokumentów Microsoft Office), przeglądarkę Opera Mobile oraz multimedialny program - Toshiba Media Player. Urządzenie jest dostępne w kolorze czarnym lub pomarańczowym.

W Polsce komputery AC100 objęte są dwuletnią gwarancją.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Toshiba, Toshiba AC100, laptop, netbook, notebook, notebooki

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: