eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Dyski Iomega dla Mac

Dyski Iomega dla Mac

2011-11-21 00:10

Dyski Iomega dla Mac

Iomega eGo Mac Edition © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma Iomega, będąca własnością EMC, prezentuje pełną gamę przenośnych i biurkowych dysków do komputerów Mac - Iomega eGo Mac Edition, IomegaŸHelium oraz Iomega Mac Companion. Wszystkie trzy modele dysków są fabrycznie sformatowane w systemie HFS+ i mogą być używane z komputerami Mac.

Przeczytaj także: Dysk przenośny Iomega eGo BlackBelt

„Dyski Iomega przeznaczone do komputerów Mac oferują użytkownikom wszystko, czego potrzebują od uniwersalnych pamięci masowych o dużej pojemności.” - powiedział Jonathan Huberman, president of Iomega Corporation. „Odporne dyski Iomega eGo Mac Edition i Iomega Helium idealnie nadają się dla użytkowników, którzy często podróżują, grafików, projektantów i osób, które potrzebują stylowych urządzeń, które zapewnią bezpieczeństwo przechowywanym danym. Dyski Mac Companion oferują ogromną przestrzeń na dane i wiele opcji podłączenia, jak również gniazdo do ładowania tabletów iPad. Wszystkie trzy dyski są kompatybilne z systemem Mac Lion OS i Time Machine, oferując użytkownikom niezbędne funkcje oraz gwarancję, że ich dane są bezpieczne i mogą być w każdej chwili automatycznie odtworzone z archiwum.”

Dwa uniwersalne dyski przenośne do komputerów Mac

Dyski Iomega eGo Mac Edition o pojemnościach 500GB i 1TB zostały wyposażone w dwa porty FireWire 800 i jeden port USB 2.0 w celu zapewnienia wygody i najwyższej wydajności. Iomega eGo Mac Edition wykorzystuje obudowę wykonaną w technologii Drop Guard™, która chroni dane nawet przy upadku z wysokości ponad 2 metrów. Dyski Iomega eGo Mac Edition nie wymagają zewnętrznego zasilania i są wyposażone w trzy kable: USB 2.0, FireWire 800 i adapter FireWire 800-FireWire 400. Dyski Iomega Helium o pojemnościach 500GB i 1TB wyposażone są w jeden port USB 2.0 i odporną aluminiową obudowę chroniącą dysk przed utratą danych w razie upadku. Urządzenia Iomega Helium nie wymagają zewnętrznego zasilania i są wyposażone w kabel USB 2.0.

fot. mat. prasowe

Iomega eGo Mac Edition

Iomega eGo Mac Edition

Biurkowy dysk

Dysk biurkowy Iomega Mac Companion formatu 3,5 cala o pojemności 2TB lub 3 TB wykorzystuje dyski o prędkości 7200 obr./min. i z powodzeniem mieści się na podstawie komputera Apple iMac lub monitora Apple. Dysk wyposażony jest w dwa gniazda FireWire 800, jedno USB 2.0 i hub z dwoma gniazdami USB 2.0, dzięki któremu można podłączyć drukarkę lub inne urządzenia peryferyjne. Iomega Mac Companion nie wymaga zakupu dodatkowych kabli w zestawie znajduje się jeden kable FireWire 800, jeden USB 2.0 i jeden adapter FireWire 400-800.

 

1 2

następna

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: