eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Dyski przenośne Packard Bell Go USB 3.0

Dyski przenośne Packard Bell Go USB 3.0

2011-01-30 00:05

Dyski przenośne Packard Bell Go USB 3.0

Dysk twardy Packard Bell Go USB 3.0 © fot. mat. prasowe

Packard Bell rozszerzył linię przenośnych, 2,5-calowych dysków twardych o produkty zgodne z interfejsem USB 3.0. Na odświeżoną serię PB Go USB 3.0 składają się modele o pojemności od 320 GB do 1 TB. Wszystkie dyski zamknięte są w kompaktowej oraz dobrze chroniącej przed uszkodzeniami obudowie, która dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych - klasycznej czarnej oraz białej i czerwonej.

Przeczytaj także: Iomega eGo PHD Mac Edition

fot. mat. prasowe

Dysk twardy Packard Bell Go USB 3.0

Dysk twardy Packard Bell Go USB 3.0


Dzięki pełnej zgodności dysków PB Go ze standardem USB 3.0 możemy liczyć na zwiększenie prędkości przesyłania danych – nowy interfejs oferuje około 10 razy szybszy transfer w porównaniu do dotychczas wykorzystywanego USB 2.0. Rozwiązanie takie, w połączeniu z dużą pojemnością dysków, sięgającą nawet 1 TB sprawia, że najnowsze produkty Packard Bell sprawdzą się jako przenośne magazyny danych.

Za sprawą dołączonego oprogramowania Packard Bell Backup Software Suite dyski PB Go możemy również używać do przechowywania kopii zapasowych kluczowych danych lub też wykorzystywać do synchronizacji plików pomiędzy naszym komputerem służbowym i domowym.

Warto także wspomnieć o zaimplementowanej technologii PowerSave, która odpowiada za inteligentne zarządzanie pracą dysku. Automatyczne wyłączanie urządzenia w czasie bezczynności pozwala zarówno na oszczędzanie energii jak i wydłużenie żywotności samego dysku twardego.

Najnowsze, przenośne dyski twarde Packard Bell z serii PB Go USB 3.0 będą dostępne w sprzedaży w Polsce od lutego bieżącego roku.

Monitor LCD ASUS PA246Q

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: