eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Dysk zewnętrzny Verbatim Store 'n'Go Traveller

Dysk zewnętrzny Verbatim Store 'n'Go Traveller

2011-09-02 00:05

Dysk zewnętrzny Verbatim Store 'n'Go Traveller

Verbatim Store n Go Traveller USB 3.0 © fot. mat. prasowe

Verbatim wprowadza dysk zewnętrzny, Store 'n'Go Traveller, to przenośny, 2,5-calowy dysk twardy o pojemności 750 GB, oferowany w czarnym lub srebrnym kolorze. Dzięki specjalnej konstrukcji absorbuje wstrząsy od uderzenia lub upuszczenia, lepiej chroniąc zawarte na dysku dane.

Przeczytaj także: Dysk twardy Verbatim Store 'n' Save

fot. mat. prasowe

Verbatim Store n Go Traveller USB 3.0

Verbatim Store n Go Traveller USB 3.0

Krawędzie obudowy osłonięto mocną gumą, która jest dodatkowym zabezpieczeniem. Dzięki zastosowaniu interfejsu SuperSpeed USB 3.0, Verbatim Traveller oferuje szybki transfer danych po podłączeniu do komputera z portem USB 3.0, co czyni go idealnym nośnikiem danych do zastosowań prywatnych i zawodowych dla osób, które dużo podróżują.
  • Mocna obudowa i gumowa obwoluta chroniące dane
  • Transmisja danych przez USB 3.0 z prędkością do 4,8 Gb/s
  • Podłączenie plug ‘n’ play przez USB
  • 100-procentowa kompatybilność z USB 2.0
  • Dołączony pakiet oprogramowania, w tym Nero BackItUp
  • Dwa lata gwarancji
Dysk działa na zasadzie plug ‘n’ play (podłącz i używaj) – nie wymaga dodatkowego zasilania. Jest także w 100 procentach zgodny wstecz z interfejsem USB 2.0. Aby zapewnić jeszcze wyższy poziom ochrony, oferowany jest wraz z programami Nero BackItUp i Burn Essentials, które pozwalają tworzyć, ręcznie lub automatycznie, kopie zapasowe danych zapisanych na dysku. W pakiecie dołączonego oprogramowania znalazły się też aplikacje Nero Express do łatwego nagrywania plików na płyty CD lub DVD, a także Nero RescueAgent, która pomaga odzyskać pliki w razie ich uszkodzenia. Na dysku nie zabrakło też miejsca dla programu Green Button, który zmniejsza zużycie energii i wydłuża czas życia dysku poprzez automatyczne przełączanie urządzenia w tryb uśpienia po upływie zdefiniowanego czasu, lub gdy użytkownik kliknie zielony przycisk na pulpicie.

Sugerowana cena detaliczna dysku od 249 zł.

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: