eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Iomega eGo PHD Mac Edition

Iomega eGo PHD Mac Edition

2011-10-23 00:06

Iomega eGo PHD Mac Edition

Iomega eGo Portable Hard Drive © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Iomega, będąca własnością EMC, zaprezentowała stylowe, aluminiowe dyski przenośne z interfejsami USB 2.0 i dwoma portami FireWire 800 Iomega eGo Portable Hard Drive Mac Edition. Kompaktowe urządzenia zapewniają najwyższą wydajność i odporność na uszkodzenie w swojej klasie, a także doskonale nadają się do współpracy z notebookami Mac.

Przeczytaj także: Dyski przenośne Iomega Helium

fot. mat. prasowe

Iomega eGo Portable Hard Drive

Iomega eGo Portable Hard Drive

Wykorzystana w nowych dyskach technologia FireWire 800 i USB 2.0 w połączeniu z dyskami o prędkości obrotowej 7200 obr/min zapewniają powszechną kompatybilność oraz najwyższą wydajność w swojej klasie. Wykorzystane mechanizmy systemu DropGuard chronią dysk i zgromadzone na nim dane przed uszkodzeniem podczas upadku nawet z wysokości 2,1 m. Dyski są fabrycznie formatowane w systemie HFS+ zapewniając kompatybilność z komputerami Mac od momentu włączenia. W przeciwieństwie do innych konkurencyjnych napędów, dyski eGo pozwalają na archiwizację plików z komputerów oraz przez Internet, pozwalają szyfrować dane i zawierają oprogramowane antywirusowe. Dyski nie wymagają dodatkowego zasilania i są sprzedawane z kompletem kabli.

fot. mat. prasowe

Iomega eGo Portable Hard Drive

Iomega eGo Portable Hard Drive


Dołączone oprogramowanie Iomega Protection Suite, Mac Edition. Użytkownicy dysków Iomega Helium otrzymują wszechstronne oprogramowanie dla komputerów Mac:
  • Iomega QuikProtect do ustalonej archiwizacji na poziomie plików.
  • MozyHome™ Online Backup do archiwizacji danych wielkości do 2 GB przez Internet.
  • Bezpłatną 12-miesięczną subskrypcję Trend Smart Surfing for Mac, umożliwiającą bezpieczne kupowanie, korzystanie z usług finansowych i przeglądanie Internetu, nie narażając się na ryzyko ataku mającego na celu kradzież tożsamości lub poufnych danych.

fot. mat. prasowe

Iomega eGo Portable Hard Drive

Iomega eGo Portable Hard Drive


Dostępność i gwarancja

Nowe dyski Iomega eGo Portable Hard Drive dostępne są w dwóch wersjach: model o pojemności 500GB (SKU35412) w cenie 460 PLN brutto, model o pojemności 1TB w cenie 580 PLN brutto. Dyski eGo Portable Hard Drive dostępne są na rynku od października. Oba modele chronione są trzyletnią gwarancją, po rejestracji produktu.

Monitor ASUS VG278H 3D

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: