eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Iomega eGo Encrypt: przenośny dysk twardy

Iomega eGo Encrypt: przenośny dysk twardy

2009-09-15 12:30

Iomega eGo Encrypt: przenośny dysk twardy

© fot. mat. prasowe

Firma Iomega wprowadza na polski rynek przenośne dyski twarde Iomega eGo Encrypt o pojemności 320 GB z technologią Drop Guard Xtreme. Oferowana przez nie pojemność pozwoli pomieścić do 1.280.000 zdjęć, ponad 5920 godzin muzyki 480 godzin wideo.

Przeczytaj także: Zewnętrzne dyski twarde Toshiba Stor.e Art

Dyski Iomega eGo Encrypt wyposażono w technologię Drop Guard Xreme wykorzystującą mechanizmy pozwalające urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 2,1 m.

fot. mat. prasowe


Urządzenie zostało wyposażone w materiały tłumiące drgania i gumowe ochraniacze obudowy Power Grip Band. Bezpieczeństwo danych zapewnia również sprzętowe szyfrowanie danych na dysku, chroniące przed niepowołanym dostępem i nie obciążające procesora komputera. Proces archiwizacji danych wspomaga oprogramowanie EMC Retrospect HD i MozyHome Online.

Dysk Iomega eGo Encrypt wyposażony jest w interfejs USB 2.0 pozwalający na transfer danych na poziomie 480 MB/s i nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza.

Dyski Iomega dostępne są w cenie detalicznej: Iomega eGo Encrypt Portable Hard Drive, USB 2.0, 320GB - 99,90 EURO brutto.

Urządzenia chronione są dwuletnią gwarancją (po rejestracji produktu dodatkowo 1 rok gwarancji).

Przeczytaj także: Dyski Iomega dla Mac Dyski Iomega dla Mac

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: