eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Dyski zewnętrzne Platinet z Eego

Dyski zewnętrzne Platinet z Eego

2010-06-10 00:10

Dyski zewnętrzne Platinet z Eego

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Platinet wprowadził do oferty 2,5 calowe zewnętrzne dyski twarde. Dostępne są w pojemnościach 250GB, 320GB, 500GB i 640GB. Dyski twarde występują w 2 wersjach: MediaSilos i MediaStacker.

Przeczytaj także: TRANSCEND: dysk StoreJet 25M3


MediaSilos to aluminiowy zewnętrzny dysk twardy z interfejsem USB 2.0, zapewniającym transfer danych do 480Mb/s. Model MediaStacker posiada błyszczącą obudowę pokrytą lakierem UV. Oprócz interfejsu USB 2.0, dysk wyposażony jest w interfejs e-Sata, zapewniający szybszy transfer danych. W zestawie MediaStacker posiada oprócz kabla USB 2.0 również kabel e-Sata oraz adapter Sata do e-Sata na śledziu, dzięki któremu możemy korzystać z szybszego złącza na komputerach stacjonarnych nie wyposażonych w to złącze.

Obydwa modele posiadają kabel USB 2.0 z 2 wtyczkami USB do podłączenia do komputera, zapewniającymi lepszą stabilność zasilania. Dodatkowo w zestawie znajduje się porządny, wodoodporny futerał na dysk zapewniający pełną ochronę przed uszkodzeniami.
Dyski posiadają oprogramowanie Eego, które umożliwia pisanie i wysyłanie wiadomości SMS oraz robienie backupu danych, znajdujących się na pamięci. Pozwala również zarządzać kontaktami i przechowywać dane. Eego posiada również kalendarz, organizer, zegar oraz radio i program do odtwarzania muzyki. Umożliwia przeglądanie prognozy pogody, map, ulubionych stron internetowych, dokumentów oraz zdjęć. Zawiera przelicznik walut oraz bezpośredni dostęp do Skype, Twittera oraz wielu popularnych gier. Dostęp do oprogramowania i danych może być zabezpieczony szyfrowaniem AES.

Na dyski obowiązuje 2-letnia gwarancja.

Dyski Iomega eGo

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: