eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Transcend: dysk zewnętrzny StoreJet 35T

Transcend: dysk zewnętrzny StoreJet 35T

2009-11-21 00:11

Transcend: dysk zewnętrzny StoreJet 35T

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

TRANSCEND prezentuje nowy 3,5-calowy dysk zewnętrzny z linii StoreJet - StoreJet 35T. Dzięki technologii TurboHDD USB oraz funkcji One Touch służącej do auto-backupu, urządzenie zaspakaja potrzeby w zakresie przechowywania i transferu danych.

Przeczytaj także: TRANSCEND: dysk StoreJet 25M3

W nowym dysku zewnętrznym zastosowano technologię TurboHDD USB odpowiedzialną za szybki transfer danych. Po przełączeniu dysku ze zwykłego trybu pracy do TurboHDD USB, średnia prędkość zapisu zwiększa się z 33MB/s do 42MB/s, co oznacza wzrost o prawie 30%. Dioda LED zmienia wówczas kolor z zielonego na niebieski. Po 10 minutach stanu spoczynku, StoreJet 35T automatycznie przechodzi w stan uśpienia, oszczędzając do 67% pobieranej energii.

StoreJet 35T oferuje do 1,5 TB pojemności, mogąc pomieścić dużą ilość dokumentów, zdjęć, plików muzycznych oraz klipów wideo w rozdzielczości HD.

Opcja One Touch umożliwia szybki backup i synchronizację plików. Do StoreJet 35T zostało dołączone także oprogramowanie StoreJet elite. Oferuje ono szyfrowanie AES wraz z funkcją kompresji plików, co pozwala maksymalnie wykorzystać miejsce na dysku i jednocześnie gwarantuje ochronę danych.

StoreJet 35T dostępny jest w dwóch wersjach pojemnościowych: 1 TB i 1,5 TB.

Sugerowana cena detaliczna StoreJet™ 35T o pojemności 1 TB wynosi 403 zł brutto, a 1,5 TB – 558 zł brutto. Dysk objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: