eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › TRANSCEND: dysk zewnętrzny StoreJet 25C

TRANSCEND: dysk zewnętrzny StoreJet 25C

2010-04-27 00:02

TRANSCEND: dysk zewnętrzny StoreJet 25C

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

TRANSCEND przedstawia 2,5-calowy dysk zewnętrzny StoreJet 25C o pojemności 640GB. Zaspokoi on potrzeby użytkowników wymagających nie tylko dużej pojemności i niezawodności działania.

Przeczytaj także: Transcend: dysk zewnętrzny StoreJet 35T

Przedni panel wykonany z polerowanego chromu oraz skórzane etui świadczą, że StoreJet 25C został zaprojektowany głównie z myślą o ludziach biznesu i kobietach ceniących elegancję.

Urządzenie posiada 640GB pojemności i pozwala na przechowywanie sporej ilości dokumentów, zdjęć, plików muzycznych i wideo. Ponadto urządzenie jest bardzo wygodne w transporcie – ze względu na swe kompaktowe wymiary zmieści się w kieszeni marynarki lub przegródce kobiecej torebki. Przed uszkodzeniami w czasie podróży chroni go nie tylko pokrowiec, ale przede wszystkim charakterystyczna antypoślizgowa i amortyzująca drgania tylna część obudowy.

Funkcjonalność dysku StoreJet 25C zwiększa darmowe oprogramowanie StoreJet™ elite. Pomaga ono zarządzać danymi, umożliwiając między innymi kompresję i backup plików. Dysk został także wyposażony w diodę LED, wskazującą na działanie urządzenia oraz trwający transfer danych.
Sugerowana cena detaliczna StoreJet™ 25C o pojemności 640 GB wynosi 360 zł brutto. Dysk objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Przeczytaj także: TRANSCEND: dysk StoreJet 25M3 TRANSCEND: dysk StoreJet 25M3

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: