eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Napęd Verbatim Secure 'n'Go USB

Napęd Verbatim Secure 'n'Go USB

2010-08-22 00:02

Napęd Verbatim Secure 'n'Go USB

SecureDataUSB 16GB © fot. mat. prasowe

Firma Verbatim wprowadziła na rynek nowe napędy Secure 'n'Go USB, dzięki czemu spełnia potrzeby indywidualnych użytkowników w zakresie bezpieczeństwa przenoszonych danych. Napęd Secure 'n'Go USB wyposażony jest w silne 256 bitowe szyfrowanie sprzętowe AES oraz obowiązkowe wprowadzanie hasła. Dostępne pojemności to 4 GB, 8 GB i 16 GB.

Przeczytaj także: Przenośne dyski twarde Verbatim

fot. mat. prasowe

SecureDataUSB 16GB

SecureDataUSB 16GB

Napęd Secure ‘n’ Go Secure Data

Nikt nie lubi przechowywać poufnych danych w sposób umożliwiający dostęp do nich osobom postronnym. Dotyczy to wielu rodzajów informacji – od prywatnych zdjęć przez dane finansowe po listy nazwisk i adresów – słowem: wszystkiego, co można uznać za dane prywatne lub poufne. Wprowadzając na rynek nowy napęd Secure ‘n’ Go USB, firma Verbatim odpowiada na rosnące potrzeby użytkowników indywidualnych w zakresie kontroli przenoszonych danych.

Nowy napęd Secure Data USB firmy Verbatim wyposażony jest w obowiązkową ochronę hasłem i 256 bitowe sprzętowe szyfrowanie AES, które zapewnia stałe bezpieczeństwo zaszyfrowanych danych. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi funkcja kasowania wszystkich danych przez urządzenie po 20 nieudanych próbach podania hasła. Napęd Secure ‘n’ Go USB dostępny jest w pojemnościach 4 GB, 8 GB i 16 GB w cenie odpowiednio 116 zł, 232 zł i 396 zł (sugerowana cena detaliczna).

Przeczytaj także: Dyski Verbatim z USB 3.0 Dyski Verbatim z USB 3.0

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: