eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › xRM Microsoft Dynamics

xRM Microsoft Dynamics

2009-12-08 00:05

Firma Microsoft wprowadziła na rynek xRM Microsoft Dynamics, która stanowi ewolucję systemu CRM. Narzędzie stanowi poprawiony i rozbudowany system CRM Microsoft Dynamics. xRM Microsoft Dynamics usprawnia przepływ informacji dotyczących każdego obszaru działalności biznesowej, pomiędzy wszystkimi partnerami firmy.

Przeczytaj także: Polska wersja Microsoft Dynamics CRM 4.0

Poprzez zestawienie wszystkich danych i kontaktów w jednym miejscu oraz funkcje służące do intuicyjnej obsługi klientów, system przyspiesza i upraszcza podejmowanie decyzji, mających kluczowe znaczenie dla dalszego prosperowania firmy na rynku.

Narzędzie korzysta z zasobów platformy .NET, wyposażonej w wiele przydatnych aplikacji. Pozwalają one między innymi na dopasowanie systemu pod kątem wymagań danego klienta, usprawniają działanie całego systemu, a także oferują możliwość nieskomplikowanej kreacji oprogramowania. Aplikacje tworzone są w uniwersalnym języku .net, który umożliwia ich integrację z istniejącymi w firmie programami. Wszystkie powyższe opcje pozwalają użytkownikom dokonywać indywidualnych modyfikacji w relatywnie krótkim czasie.

Możliwość kreacji własnych aplikacji to ułatwienie przebiegu procesów biznesowych w firmie. Dzięki xRM klienci Microsoft Dynamics mogą tworzyć wiele rozwiązań na jednej platformie. W przypadku, gdy przedsiębiorstwo potrzebuje specjalistycznych aplikacji mających spełniać szczególne wymagania, może ono wykreować je samo przy użyciu .NET SDK (Software Developer Kit). Narzędzia dostępne na .NET SDK zaprojektowane są w taki sposób, aby pozwalały na wygodne i szybkie dokonywanie modyfikacji systemu i samodzielne tworzenie nowych programów.

xRM jest platformą aplikacyjną przeznaczoną dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa, ze względu na jej elastyczność i skalowalność. System dostępny jest w wielu wersjach językowych, co znacznie ułatwia korzystanie z jego funkcji i zapobiega błędom popełnianym przez pracowników podczas jego użytkowania.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: