eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Microsoft Dynamics NAV 2018 w polskiej wersji

Microsoft Dynamics NAV 2018 w polskiej wersji

2018-10-03 09:39

Microsoft Dynamics NAV 2018 w polskiej wersji

Microsoft Dynamics NAV 2018 © fot. mat. prasowe

Microsoft Dynamics NAV 2018 jest już dostępny w polskiej wersji językowej. Wprowadzono w nim zmiany jeszcze lepiej dostosowujące system do oczekiwań użytkowników. Najnowsza wersja to także usprawnienia w zakresie raportowania i poprawiające produktywność.

Przeczytaj także: Microsoft Dynamics NAV 2013

Głębsza integracja


Twórcy nowej wersji systemu ERP skupili się na pogłębieniu integracji wszystkich aplikacji Microsoft. Widoczne jest coraz ściślejsze przenikanie się funkcjonalności takich rozwiązań jak Dynamics 365 for Sales (CRM), PowerApps, Microsoft Flow, Office 365, Power BI, a także Lexmark Invoice Capture Service z systemem Dynamics NAV 2018. Dzięki tej strategii przeciętny użytkowniku zyskuje wiele dodatkowych możliwości, które podnoszą jego efektywność i usprawniają realizację procesów biznesowych.

Bardziej spersonalizowane środowisko pracy


Najnowsza wersja systemu ERP wprowadza szereg zmian, których celem jest lepszy komfort pracy użytkowników Dynamics NAV. Dzięki nowym rozwiązaniom, takim jak personalizacja w kliencie sieci Web, pracownicy mogą efektywniej, a także szybciej wykonywać powierzone im zadania.

Nowe możliwości raportowania


Dynamics NAV 2018 zapewnia lepszą dostępność narzędzi analityki biznesowej, dzięki czemu mogą oni podejmować słuszne decyzje biznesowe, reagować szybciej, pracować efektywniej. Zintegrowane z systemem narzędzia analityczne takie jak Power BI są zawsze w zasięgu ręki. Dodatkowo w nowej wersji wprowadzona została opcja oznaczania wymogu tworzenia raportów Intrastat, która ma za zadanie usprawnienie procesu raportowania, a także rozbudowano funkcjonalność podglądu raportów w kliencie sieci Web.

fot. mat. prasowe

Microsoft Dynamics NAV 2018

Najnowsza wersja systemu Microsoft Dynamics NAV jest już dostępna w polskiej wersji językowej.


Dodatkowe usprawnienia


Najnowsza wersja oprogramowania ERP wprowadza wiele rozwiązań, które w znaczącym stopniu podnoszą produktywność użytkowników Microsoft Dynamics NAV. Wśród ciekawych usprawnień, które pojawiły się w tegorocznej odsłonie systemu, znalazł się Image Analyzer – czyli rozszerzenie narzędzia analizującego, które pozwala na wykrycie atrybutów obrazów załączonych do kartotek zapasów i kontaktów. Dodatkowo daje możliwość rozpoznania wieku, płci, kolorów i typu zapasów, opierając się na ustalonych wcześniej atrybutach.

Twórcy Microsoft Dynamics NAV 2018 zadbali również o możliwość tworzenia alertów przypominających o zadaniach do wykonania. Obecnie każdy użytkownik systemu może tworzyć zadań dla siebie i innych użytkowników, pozwalając jednocześnie na grupowe usuwanie zadań przy użyciu raportu Usuń zadania użytkownika.

Rozwiązanie na miarę ery cyfrowej


Microsoft Dynamics NAV 2018 jest kontynuacją strategii "One Microsoft", która zgodna jest ze współczesnymi trendami w obszarze nowoczesnych technologii. Koncentruje się na integracji rozwiązań biznesowych i branżowych, podnosi użyteczność systemu oraz wprowadza większą personalizację środowiska pracy użytkowników ERP.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: