eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor Acer H7530D

Projektor Acer H7530D

2009-09-29 11:55

Projektor Acer H7530D

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma Acer przedstawiła nowy model projektora o rozdzielczości Full HD i podstawowym formacie 16:9. Projektor H7530D jest wyposażony w port HDMI, pozwalający na podłączenie do komputera, odtwarzacza DVD lub konsoli do gier oraz umożliwiający uzyskanie dobrej jakości obrazu.

Przeczytaj także: Przenośny projektor Acer C205 LED

W projektorze Acer H7530D zastosowano technologię DynamicBlack, która poprawia poziom czerni dla każdej sceny bez zmieniania jasności obrazu, pozwalając na uzyskanie współczynnika kontrastu 40 000:1 oraz żywych kolorów.

Ponadto, firma Acer zastosowała technologię uwydatniania barw ColorBoost, poprawiając sterowanie lampą z uwzględnieniem jej charakterystyki widmowej oraz właściwości koła barwnego. Dzięki technologii Acer ColorBoost II, projektor H7530D wyświetla obraz o naturalnych, zrównoważonych odcieniach, co w połączeniu z funkcją Acer eView Management, dostosowującą jasność kolorów do rodzaju wyświetlanego obrazu, przekłada się na realistyczne odwzorowanie barw.

Projektor H7530D jest wyposażony w port HDMI, pozwalający na podłączenie do komputera, odtwarzacza DVD lub konsoli do gier oraz umożliwiający uzyskanie dobrej jakości obrazu. Lampa o jasności do 2000 lumenów ANSI pozwala na dobrą jakość projekcji nawet w silnie oświetlonych pomieszczeniach.

Z biegiem czasu jakość kolorów wyświetlanych przez projektor może ulegać pogorszeniu, wskutek czego obraz nabiera żółtego lub zielonego zabarwienia. W celu zapewnienia niezmiennej jakości obrazu nawet po długim okresie eksploatacji, w projektorach Acer są obecnie stosowane technologie ColorSafe oraz DLP, pozwalające na wyeliminowanie zjawiska pogarszania się odwzorowania barw.

Projektor H7530D jest też wyposażony w funkcję kompensacji barwy ekranu, która umożliwia uzyskanie prawidłowych odcieni nawet wtedy, gdy obraz nie jest wyświetlany na tradycyjnym, białym ekranie. Wystarczy w menu OSD wybrać kolor ściany, a projektor automatycznie dostosuje zabarwienie wyświetlanego obrazu.

 

1 2

następna

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

HP Compaq 6000/6005 Pro

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: