eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor Acer K750

Projektor Acer K750

2012-09-26 09:19

Projektor Acer K750

Projektor Acer K750 © fot. mat. prasowe

Acer K750 jest pierwszym na świecie projektorem o rozdzielczości 1080p wyposażonym w hybrydowe źródło światła laser/LED, które zwiększa nasycenie barw o 55% pozwalając na uzyskanie wyjątkowej jakości obrazu przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.

Przeczytaj także: Projektor Acer K520

W projektorze K750 zastosowano dwa źródła światła: LED i laser, które w odróżnieniu od wysokociśnieniowych lamp rtęciowych nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak rtęć, czy gazy halogenowe, a ponadto zapewniają znacznie poprawiające jasność kolorów. Ponadto, rozwiązanie to zwiększa trwałość źródła światła, nawet do 20 000 godzin w trybie ExtremeECO, oraz pozwala na obniżenie poboru mocy nawet o 90%. Tym samym, pomaga w zredukowaniu kosztów eksploatacji i sprawia, że K750 zalicza się do czołówki pro-ekologicznych projektorów.

Jasność 1500 lumenów oraz współczynnik kontrastu nawet 100000:1 pozwalają na wyświetlanie obrazu o perfekcyjnej ostrości, natomiast rozdzielczość Full HD 1080p umożliwia uzyskanie fantastycznie wyraźnych szczegółów podczas oglądania audycji telewizyjnych HD oraz filmów z płyt Blu-ray.

fot. mat. prasowe

Projektor Acer K750

Projektor Acer K750 o rozdzielczości 1080p


Port HDMI® pozwala na przesyłanie nieskompresowanych danych wideo oraz wielokanałowego dźwięku jednym kablem, a tym samym ułatwia podłączanie źródeł sygnału o dużej rozdzielczości, zarówno na potrzeby prezentacji, jak i domowej rozrywki. Ponadto, projektor K750 jest wyposażony w co najmniej dwa wejścia do podłączania komputerów, w tym D-SUB oraz HDMI®, co zwiększa swobodę podłączania oraz pozwala na natychmiastowe przełączanie źródła sygnału.

W celu zwiększenia użyteczności, projektor Acer K750 został przystosowany do natychmiastowego włączania/wyłączania, dzięki czemu po zakończeniu projekcji nie trzeba czekać na wystygnięcie urządzenia. Cecha ta jest szczególnie przydatna przy zastosowaniach biznesowych oraz edukacyjnych.

Projektor Acer K750 jest dostępny w sprzedaży w Polsce w cenie 7 999 zł brutto.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Brother DCP-7055W

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: