eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Przenośny projektor Acer C205 LED

Przenośny projektor Acer C205 LED

2014-04-03 10:06

Przenośny projektor Acer C205 LED

Acer C205 - przód © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Projektor Acer C205 LED już do kupienia w Polsce. To przenośne urządzenie waży 300 gramów. Obsługuje ono m.in. technologię Mirroring Display, która zezwala na bezpośrednią projekcję z urządzeń z systemem operacyjnym Android 4.2 lub Windows 8.1, za pośrednictwem MHL lub bezprzewodowego modułu Lan.

Przeczytaj także: Przenośny projektor Acer K137 LED

Przenośny projektor C205 waży jedynie 0,3kg, a jego wymiary wynoszą zaledwie 144 x 108 x 27mm, co faktycznie może gwarantować użytkownikom bezproblemowy transport. Dogodnością może okazać się również bateria, która jest w stanie pracować przeszło dwie godziny bez konieczności zasilania przewodowego. Dodatkowo można do projektora podłączyć smartphone lub tablet i podładować ich baterię bezpośrednio z projektora C205. Opcjonalnie użytkownik może dokupić Acer Power Bank czyli dodatkową baterię która jeszcze bardziej wydłuży czas pracy projektora bez dostępu do zasilania przewodowego.

Projektor został dodatkowo wyposażony w port USB oraz port HDMI® pozwalający na podłączenie do komputerów osobistych, konsol do gier, odtwarzaczy Blu-ray i DVD.

Użytkownicy projektora C205 mogą odtwarzać filmy, obrazy i muzykę z szerokiej gamy kompatybilnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety i notebooki z systemem operacyjnym Android, iOS lub Windows, co jest możliwe dzięki zastosowaniu opcjonlanego bezprzewodowego adaptera Acer MHL. Projektor wyświetla dane bezpośrednio z urządzenia ze wsparciem MHL, jednocześnie ładując baterię telefonu czy tabletu. Natomiast technologia Mirroring Display pozwala C205 na bezpośrednią projekcję z dowolnego urządzenia z systemem Android 4.2 lub Windows 8.1, które obsługuje MHL.

fot. mat. prasowe

Acer C205 - góra

Przenośny projektor C205 waży jedynie 0,3kg, a jego wymiary wynoszą zaledwie 144 x 108 x 27mm, co faktycznie może gwarantować użytkownikom bezproblemowy transport.


Za jakość grafiki i nasycenie kolorów odpowiedzialna jest technologia LED. Z kolei Acer ColorSafe ma pozwoli barwom zachować naturalny wygląd, nawet po dłuższym użytkowaniu projektora.

W projektorze Acer C205 została zastosowana technologia LED o długiej żywotności, co daje 20 000 godzin pracy w trybie standardowym i nawet 30 000 godzin w trybie ExtremeECO, który zmniejsza jasność wyświetlacza do 30% pełnej mocy, zwiększając tym samym oszczędności. Projektor posiada również funkcję automatycznego wyłączenia, jeśli przez ustalony przez użytkownika czas urządzenie nie odnotuje żadnego sygnału. Pozwala to na jeszcze większe obniżenie kosztów eksploatacji.

Pewność jakości i długotrwałego nasycenia kolorów ma dawać 5-letnia gwarancja na chip DLP®. Ponadto Acer oferuje roczną gwarancję bez żadnych ograniczeń na lampy używane w projektorach.

fot. mat. prasowe

Acer C205

W projektorze Acer C205 została zastosowana technologia LED o długiej żywotności, co daje 20 000 godzin pracy w trybie standardowym i nawet 30 000 godzin w trybie ExtremeECO


Przenośny projektor kina domowego C205 LED dostępny jest w Polsce od marca, sugerowana cena detaliczna to 1379 zł.

Przeczytaj także: Projektor Acer K750 Projektor Acer K750

oprac. : Aleksandra Baranowska-Skimina / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: