eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor Acer K520

Projektor Acer K520

2012-06-20 10:40

Projektor Acer K520

Projektor Acer K520 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Acer zaprezentowała projektor K520 z hybrydowym źródłem światła LED/laser. Ten wyjątkowy rodzaj oświetlenia pozwala na uzyskanie żywego obrazu o jasności 2000 lumenów.

Przeczytaj także: Projektor Acer K130

fot. mat. prasowe

Projektor Acer K520

Projektor Acer K520 z hybrydowym źródłem światła LED/laser


W porównaniu do wysokociśnieniowych lamp rtęciowych, hybrydowe źródło światła LED/laser zapewnia znacznie większą jasność kolorów oraz cechuje się dużą trwałością, nawet do 20 000 godzin. Ponadto, ta innowacyjna technologia pozwala na uzyskanie szerszej palety barw, co przekłada się na lepsze nasycenie kolorów.

Dzięki technologii DynamicBlack™, pozwalającej na uzyskanie współczynnika kontrastu 100 000:1, jasności 2000 lumenów, podstawowej rozdzielczości 1024x768 (XGA) oraz obsłudze sygnału Full HD, projektor wyświetla żywy obraz o wyraźnych szczegółach. Ponadto, urządzenie umożliwia wyświetlanie filmów z prędkością 24 klatki/s, gwarantującą idealne odwzorowanie ruchu.

fot. mat. prasowe

Nowy projektor Acer K520

Nowy projektor Acer K520 - specyfikacja


Po zsynchronizowaniu z okularami 3D, projektor Acer K520 umożliwia wyświetlanie obrazu stereoskopowego, zapewniając kinowe emocje w warunkach domowych, a także pozwala na prowadzenie realistycznych prezentacji edukacyjnych lub biznesowych.

Urządzenie jest wyposażone różnorodne wejścia: VGA, kompozytowe wideo, kompozytowe wideo/audio oraz HDMI®, dzięki którym daje się szybko podłączyć do komputera PC, odtwarzacza HD, czy konsoli do gier.

Ze względu na możliwość natychmiastowego włączania/wyłączania, bez czekania na nagrzanie lub schłodzenie, projektor doskonale sprawdza się na spotkaniach biznesowych oraz w szkołach. Oprócz tego, korekcja zniekształcenia trapezowego do 40° w pionie umożliwia wyświetlanie prostokątnego obrazu nawet wtedy, gdy projektor jest nachylony.

Projektor K520 jest też wyposażony w przyjazny dla środowiska zestaw funkcji zarządzania energią Acer EcoProjection. Umożliwia on korzystanie z trybu ExtremeECO z zaawansowanym sterowaniem lampą i pozwalającego na zmniejszenie poboru mocy nawet o 90%. W skład pakietu AcerEco Projection wchodzi funkcja Acer ePower Management do indywidualnego konfigurowania ustawień oszczędzania energii.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: