eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Przenośny projektor Acer K137 LED

Przenośny projektor Acer K137 LED

2014-03-26 13:29

Przenośny projektor Acer K137 LED

Acer K137 LED - przód © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Projektor Acer® K137 LED już do kupienia w Polsce. To przenośne, bezprzewodowe urządzenie waży 500 gramów. Obsługuje ono m.in. technologię Mirroring Display, która zezwala na bezpośrednią projekcję z urządzeń z systemem operacyjnym Android 4.2 lub Windows 8.1, za pośrednictwem MHL lub bezprzewodowego modułu Lan.

Przeczytaj także: Projektor Acer K750

Nowy projektor wyposażono w dwa głośniki 3W oraz technologię SRS Wow HD™, dzięki czemu jakość dźwięku ma być porównywalna z jakością ostrego, wyraźnego obrazu. Dodatkową zaletę ma stanowić mały rozmiar projektora, mający uczynić z niego praktyczne, funkcjonalne urządzenie do odtwarzania filmów i gier zarówno w domu, jak i w podróży.

Nowy projektor przenośny waży niespełna 0,5 kg, a jego wymiary wynoszą 188 x 117 x 41 mm – przeniesienie go do innego pomieszczenia czy też spakowanie do plecaka nie powinno zatem sprawiać większego problemu. Technologia SRS Wow HD™ ma zwiększać jakość dźwięku i wzmacniać basy nawet w mniejszych głośnikach, zapewniając jednocześnie naturalne brzmienie i czystość dźwięku.
Projektor został dodatkowo wyposażony w port USB oraz czytnik kart Micro SD.

Jasność 700 ANSI lumenów ma gwarantować ostry i wyraźny obraz, a współczynnik kontrastu 10 000:1, wspomagany technologią DynamicBlack, zapewniać dobrą jakość i nasycenie kolorów. Jak zapewnia producent, natywna rozdzielczość 1280x800 HD WXGA (maksymalna: UXGA 1600x1200) pozwala uzyskać czysty obraz z płyt Blu-ray™, DVD i innych nośników.

Acer K137 obsługuje również technologię Acer ColorSafe II, która zapobiega utracie jakości kolorów i chroni spójność obrazu, nawet przy długotrwałym użytkowaniu. System wyrównywania kolorów pozwala na poprawne wyświetlanie kolorów, także przy rzutowaniu obrazów na kolorową ścianę.

fot. mat. prasowe

Acer K137 LED

W projektorze Acer K137 została zastosowana technologia LED o długiej żywotności, co daje 20 000 godzin pracy w trybie standardowym i nawet 30 000 godzin w trybie ExtremeECO, który zmniejsza jasność wyświetlacza do 30% pełnej mocy.


W projektorze Acer K137 została zastosowana technologia LED o długiej żywotności, co daje 20 000 godzin pracy w trybie standardowym i nawet 30 000 godzin w trybie ExtremeECO, który zmniejsza jasność wyświetlacza do 30% pełnej mocy. Projektor posiada również funkcję automatycznego wyłączenia, jeśli przez ustalony przez użytkownika okres urządzenie nie odnotuje żadnego sygnału.
Dzięki pakietowi Acer Instant Pack, projektor sprawnie się uruchamia i jest gotów do transportu zaraz po odłączeniu. Ponadto, urządzenie jest także kompatybilne z Microsoft Office, dzięki czemu może sprawdzić się w trakcie biznesowych prezentacji jako czytnik i wyświetlacz plików Word, Excel i PowerPoint, a także dokumentów PDF.

fot. mat. prasowe

Acer K137 LED - przód

Projektor został dodatkowo wyposażony w port USB oraz czytnik kart Micro SD.


Użytkownicy projektora Acer K137 mogą odtwarzać filmy, obrazy i muzykę z szerokiej gamy kompatybilnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety i notebooki z systemem operacyjnym Android, iOS lub Windows, co jest możliwe dzięki zastosowaniu DLNA (Digital Living Network Alliance). Bezprzewodową komunikację projektor K137 uzyskuje po podłączeniu opcjonalnego modułu do złącza HDMI/MHL. Projektor wyświetla dane bezpośrednio z urządzenia ze wsparciem MHL, jednocześnie ładując baterię telefonu czy tabletu. Jest także wyposażony w zewnętrzny zasilacz o mocy 90 watów.

fot. mat. prasowe

Acer K137 LED - tył

Jasność 700 ANSI lumenów ma gwarantować ostry i wyraźny obraz, a współczynnik kontrastu 10 000:1, wspomagany technologią DynamicBlack, zapewniać dobrą jakość i nasycenie kolorów.


Przenośny projektor kina domowego K137 LED dostępny jest w Polsce od marca, sugerowana cena detaliczna 2299 zł.

oprac. : Aleksandra Baranowska-Skimina / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: