eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor Acer C120

Projektor Acer C120

2012-03-30 00:06

Projektor Acer C120

Projektor Acer C120 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Acer wzbogaca ofertę bardzo lekkich projektorów wprowadzając piko projektor C120, lekkie i bardzo kompaktowe urządzenie, które zapewnia pełną swobodę projekcji, ponieważ pozwala uwolnić się od notebooka oraz kabli.

Przeczytaj także: Acer U5200 - projektor 3D

Teraz, aby wyświetlać zdjęcia lub filmy, wystarczy znaleźć ekran. Projektor Acer C120 nie potrzebuje już niczego więcej. Opcjonalny, zewnętrzny akumulator projektora C120 wystarcza nawet na dwie godziny projekcji. Dzięki temu, projektor można ustawić w miejscu najlepszym do wyświetlania obrazu a następnie odprężyć się i obejrzeć cały film nie martwiąc się o kable, wtyczki ani dostępność gniazdka sieciowego.

Ponadto, projektor ten pozwala uwolnić się od notebooka. Dzięki multimedialnym funkcjom portu USB, takim jak USB Slide Show, multimedia można wyświetlać bezpośrednio z pamięci USB. Rozwiązania te zapewniają zupełnie nową swobodę urządzania improwizowanych projekcji.

Projektor C120 jest też wyposażony w funkcję „Display over USB” pozwalającą na natychmiastowe wyświetlanie zdjęć, filmów oraz prezentacji z notebooka podłączonego kablem USB. Technologia Acer SmartFormat zapewnia obsługę różnorodnych formatów obrazu, dzięki czemu użytkownicy nie muszą już przełączać rozdzielczości w notebooku.

fot. mat. prasowe

Projektor Acer C120

Projektor Acer C120 z funkcją Quick Start


Tak duża funkcjonalność sprawia, że projektor jest jak przenośne kino, które mieści się w kieszeni. Umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej od 38 cm (15”) do 254 cm (100”). Współczynnik kontrastu 1000:1, rozdzielczość WVGA (854 x 480) oraz podstawowy format 16:9 pozwalają na uzyskanie wyraźnego, żywego obrazu o całkiem dobrej jakości. Ponadto, do odtwarzania dźwięku podczas projekcji nie jest potrzeby dodatkowy sprzęt, ponieważ projektor jest wyposażony we wbudowany głośnik.

Ważący zaledwie 180 g piko-projektor C120 o wymiarach tylko 137 x 91,5 mm jest idealnym urządzeniem dla osób dużo podróżujących, ponieważ jest łatwy do przenoszenia i pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie projekcji w każdym miejscu.

Nowy piko projektor Acer C120 jest wyposażony w technologię DLP oraz lampę LED, która znacznie podwyższa jakość obrazu. W porównaniu z tradycyjnymi lampami, technologia LED ma kilka istotnych zalet. Po pierwsze zostaje praktycznie wyeliminowana konieczność wymieniania lampy, ponieważ żywotność diod LED przekracza 20 000 godzin, a ponadto lampa LED nie zawiera delikatnych elementów, takich jak włókno żarnika lub szklana rurka świetlówki. W połączeniu z technologią DLP, lampa LED poprawia nasycenie barw oraz zwiększa kontrast. W rezultacie, wyświetlany obraz ma żywe kolory i jest bardziej realistyczny.

fot. mat. prasowe

Acer C120

Acer C120 - specyfikacja


Oprócz tego, lampy LED nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak rtęć lub gazy halogenowe, oraz w porównaniu z konwencjonalnymi lampami pozwalają na zmniejszenie zużycia energii. Cechy te są istotne dla firmy Acer, która konsekwentnie dąży do wprowadzania produktów przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Piko-projektor C120 pomaga też zaoszczędzić cenny czas. Dzięki funkcji Quick Start, projektor jest gotowy do pracy już po 15 sekundach od włączenia. Ponadto, urządzenie jest też przystosowane do szybkiego wyłączania. Funkcja Acer InstantPack sprawia, że nie trzeba już czekać, aż urządzenie wystygnie. Zaraz po zakończeniu projekcji użytkownik może spakować projektor i wyjść.

Piko-projektor C120 jest objęty 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin.

Cena projektora C120 wynosi 1 089 zł brutto.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: