eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Internet domowy od Play przez pół roku bez opłat

Internet domowy od Play przez pół roku bez opłat

2022-05-05 13:17

Internet domowy od Play przez pół roku bez opłat

Internet domowy od Play przez pół roku bez opłat © fot. mat. prasowe

Startuje promocja dla dla obecnych i nowych klientów Play, a w niej Internet domowy 600 Mb/s oraz 1 Gb/s na 6 miesięcy bez żadnych kosztów.

Przeczytaj także: W Play dla Firm więcej internetu i drugi smartfon lub smartwatch w prezencie

Od dzisiaj, klienci, którzy wybiorą Internet stacjonarny o prędkości 600 Mb/s lub światłowodowy o prędkości 600 Mb/s lub 1 Gb/s na 24 miesiące, otrzymają rabat, dzięki któremu nie ponoszą kosztów za wybrany pakiet przez pierwsze sześć miesięcy. Rabat naliczany jest automatycznie, a skorzystać z niego mogą zarówno osoby, które posiadają już usługi w Play, jak również nowi klienci.

Abonament za internet stacjonarny 600 Mb/s w Play dla obecnych klientów to 50 zł. Uwzględniając przyznawany na pół roku rabat średnia cena za usługę zmniejsza się do 39 zł miesięcznie. Z kolei abonament za internet światłowodowy o prędkościach 600 Mb/s oraz 1 Gb/s wynosi odpowiednio 75 zł oraz 90 zł.

Osoby, które nie posiadają innych usług kontraktowych w Play również mogą skorzystać z tej promocji, natomiast ceny abonamentów za dostęp do sieci zaczynają się od 60 zł miesięcznie.

fot. mat. prasowe

Internet domowy od Play przez pół roku bez opłat

Przy wyborze Internetu stacjonarnego o prędkości 600 Mb/s lub światłowodowego o prędkości 600 Mb/s lub 1 Gb/s i wybraniu oferty na 24 miesiące, każdy klient otrzymuje rabat, dzięki któremu nie ponosi kosztów za wybrany pakiet przez pierwsze sześć miesięcy.


Nowoczesne routery z możliwością podłączenia kilku urządzeń jednocześnie


W przypadku obydwu ofert Play udostępnia swoim użytkownikom nowoczesne urządzenia, gwarantujące stabilność oraz szybkość działania sieci domowej. W przypadku internetu stacjonarnego jest to router Technicolor CGA2121, natomiast przy światłowodowym – nowoczesny router Huawei K562 z Wi-Fi 6, zapewniający możliwość podłączenia nawet 64 urządzeń jednocześnie.

W momencie aktywacji usługi, obowiązuje jednorazowa opłata za instalację w kwocie 50 zł.

Telewizja i internet od Play już od 50 zł miesięcznie


Operator przedłużył także promocję obejmującą internet z telewizją PLAY NOW TV, a do tego dostęp do sportowych emocji, filmów i seriali z Viaplay i CANAL+ online. Zestaw internetu stacjonarnego wraz z telewizją i dostępem do platform VOD można otrzymać w atrakcyjnej cenie – już od 50 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu klient otrzymuje dostęp do serwisu CANAL+ online przez pół roku od Play oraz Viaplay w cenie abonamentu na 24 miesiące.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: