eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W ofercie MIX od Play nawet 6 miesięcy bez opłat

W ofercie MIX od Play nawet 6 miesięcy bez opłat

2022-04-25 10:47

W ofercie MIX od Play nawet 6 miesięcy bez opłat

W ofercie MIX od Play nawet 6 miesięcy bez opłat © fot. mat. prasowe

Play przygotował dla nowych i przenoszących numer klientów specjalną ofertę MIX, w ramach której mogą oni liczyć na nawet 6 miesięcy bez opłat. Kto zyska najwięcej?

Przeczytaj także: Jakie prezenty od Play na Święta?

Najwięcej zyskają osoby przenoszące numer od innego operatora lub telefonicznie przedłużające swoją umowę, które zdecydują się na ofertę MIX ELASTYCZNY L lub MIX ELASTYCZNY L EXTRA – otrzymają oni w prezencie aż 6 miesięcy (doładowań kontraktowych) bez opłat. Osoby wybierające ofertę MIX L lub MIX L EXTRA mogą liczyć na 3 doładowania gratis, natomiast podpisujący nową umowę (nowy numer) w wybranych taryfach otrzymają darmowy miesiąc (doładowanie kontraktowe) na korzystanie z usług.

W ofercie MIX dostępne są najnowsze smartfony do wyboru, na przykład OPPO A16 lub realme C31.

fot. mat. prasowe

W ofercie MIX od Play nawet 6 miesięcy bez opłat

Klienci dostaną 6 doładowań gratis przy przeniesieniu numeru do ofert MIX Elastyczny L oraz MIX Elastyczny L Extra z dowolnym smartfonem.


JUNIOR BOX i 6 miesięcy bez opłat


Promocja obowiązuje również przy wyborze zestawu JUNIOR BOX. Aby otrzymać 6 miesięcy (doładowań kontraktowych) gratis, wystarczy przenieść swój numer do Play i wybrać ofertę MIX ELASTYCZNY L lub MIX ELASTYCZNY L EXTRA z dowolnym smartfonem.

JUNIOR BOX to idealny zestaw dla młodego pasjonata nowych technologii. W zestawie do wyboru jest jeden z nowoczesnych smartfonów oraz specjalny prezent – smartwatch Maxcom FW35 Aurum lub słuchawki bezprzewodowe moto buds chargé do wyboru z dowolnym smartfonem. Użytkownicy JUNIOR BOX otrzymają również dostęp do Akademii Team Play – platformy pełnej interesujących treści dla dziecka.

100 GB gratis do wykorzystania na social media od Play


W czasie trwania promocji, każdy klient przedłużający lub podpisujący nową umowę w ofertach MIX L, MIX L EXTRA, MIX ELASTYCZNY L lub MIX ELASTYCZNY L EXTRA otrzyma również od Play 100 GB do wykorzystania na kanały społecznościowe (YouTube, TikTok, Instagram, Messenger, Facebook i inne) na okres 90 dni. Dzięki temu klienci mogą oglądać i udostępniać relacje, zdjęcia i filmy w powyższych aplikacjach bez obaw o brakujące gigabajty.

Naprawa wyświetlacza za 1 zł oraz usługa Bezpieczna Rodzina bez opłat na miesiąc


Decydując się na jedną z powyższych ofert, klienci otrzymają również możliwość skorzystania z dwóch dodatkowych rozwiązań. W wybranych ofertach użytkownicy mogą za dodatkową opłatą 1 zł włączyć usługę Naprawa Wyświetlacza, w ramach której otrzymają 2 lata dodatkowego zabezpieczenia swojego smartfona. W ramach usługi operator oferuje naprawę wyświetlacza razem z obudową, przyciskami oraz aparatem.

W trosce o najmłodszych użytkowników sieci Play udostępnia również usługę Bezpieczna Rodzina na miesiąc bez opłat. Dzięki niej rodzice mogą m.in. sprawdzać na mapie miejsce pobytu dziecka, blokować niedostosowane do wieku treści w internecie lub określać limity czasu i listę aplikacji, z których dziecko może korzystać.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: