eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Samsung Galaxy Note10

Smartfon Samsung Galaxy Note10

2019-08-12 09:45

Smartfon Samsung Galaxy Note10

Smartfon Samsung Galaxy Note10 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Samsung Electronics zaprezentował smartfon Galaxy Note10, dostępny w dwóch rozmiarach 6,3 cala oraz 6,8 cala, wyposażony w rysik S Pen z funkcją sterowania gestami oraz profesjonalny aparat fotograficzny.

Przeczytaj także: Smartfon Samsung Galaxy A70

Galaxy Note10 ma niemal bezramkowy ekran, a małe wycięcie na przedni aparat umieszczono na środku. Galaxy Note10 ma wyświetlacz Infinity-O o przekątnej 6,3 cala o rozdzielczości 2280×1080 (401 ppi), a Galaxy Note10+ ma przekątną 6,8 cala o rozdzielczości 3040×1440 (498 ppi). Dzięki certyfikacji HDR10+ i dynamicznemu mapowaniu tonów Wyświetlacz Dynamic AMOLED oferuje szeroką gamę barw, a prezentowane na nim zdjęcia i filmy są jaśniejsze niż w poprzednich urządzeniach serii Note.

Galaxy Note10 ma 8 GB pamięci RAM z 256 GB pamięci wewnętrznej, a Galaxy Note10+ - 12 GB pamięci RAM z 256 GB pamięci wewnętrznej lub 12 GB pamięci RAM z 512 GB pamięci wewnętrznej. Smartfony zostały wyposażone w system operacyjny Android 9.0 (Pie).

Galaxy Note10 oferuje nowe technologie, takie jak:
  • Przekształcanie pisma odręcznego w tekst cyfrowy: Teraz użytkownicy Galaxy Note10 mogą robić notatki, po czym natychmiast konwertować pismo odręczne na tekst cyfrowy w programie Samsung Notes i eksportować go do różnych formatów, w tym do programu Microsoft Word. Mogą także personalizować zapiski: zmniejszać tekst, powiększać go lub zmieniać jego kolor. Wystarczy kilka kliknięć, aby sformatować i udostępnić notatki ze spotkania, a nagły przypływ inspiracji szybko przemienić w nadający się do edycji dokument.
  • Ewolucja rysika S Pen: S Pen w Galaxy Note10 oferuje nowe funkcje umożliwiające sterowanie niektórymi aspektami urządzenia za pomocą gestów. Programiści SDK opracowali funkcje sterowania gestami, aby dać użytkownikom możliwość grania w gry lub korzystania z ulubionych aplikacji z wykorzystaniem gestów jako niestandardowych elementów sterujących.
  • Samsung DeX dla PC: Galaxy Note10 rozszerza możliwości Samsung DeX, ułatwiając użytkownikom pracę na komputerze PC lub Mac przy wykorzystaniu podłączonego do niego smartfonu. Łącząc urządzenia przy pomocy złącza USB, mogą oni przeciągać i upuszczać pliki między urządzeniami oraz korzystać z ulubionych aplikacji mobilnych za pomocą myszy i klawiatury podłączonego komputera. Ich dane zgromadzone w smartfonie pozostają przy tym zabezpieczone za sprawą Samsung Knox.
  • Link to Windows: Galaxy Note10 oferuje funkcję Link to Windows, którą umieszczono bezpośrednio w panelu szybkich ustawień. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownicy mogą połączyć się z komputerem PC z systemem Windows 10, by wyświetlać powiadomienia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz przeglądać najnowsze zdjęcia.

fot. mat. prasowe

Galaxy Note10

Galaxy Note10 będzie dostępny w kolorach Aura Glow, Aura Pink i Aura Black.


Dzięki Galaxy Note10 twórcy treści i zwykli użytkownicy mogą korzystać z najnowocześniejszych narzędzi do robienia wspaniałych filmów i zdjęć. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii obrazowania z oprogramowaniem, Galaxy Note10 wynosi mobilną rejestrację wideo i fotografię na jeszcze wyższy poziom.
  • Technologia wideo klasy premium: Galaxy Note10 umożliwia nagrywanie doskonałych filmów bez konieczności noszenia dodatkowego sprzętu. Funkcja Live Focus Video reguluje głębię ostrości wideo, pozwalając uzyskać efekt rozmycia tła i ustawić ostrość na filmowanym obiekcie. Z kolei funkcja Audio Zoom wzmacnia dźwięk w kadrze i dodatkowo wycisza odgłosy w tle w celu wydobycia dźwięków pierwszoplanowych. Aby pozbyć się poruszeń i wstrząsów, które zwykle powodują brak ostrości materiału filmowego, nowy, ulepszony tryb Super Steady stabilizuje obraz wideo. Teraz ten tryb dostępny jest także w przypadku poklatkowych ujęć w ruchu w trybie Hyperlapse.
  • Szybka i łatwa edycja wideo: Po zarejestrowaniu wideo użytkownicy Galaxy Note10 mogą od razu edytować je bezpośrednio na telefonie. Edytora wideo można używać, korzystając z rysika S Pen, więc zamiast dotykania ekranu w celu selekcji i edycji klipu użytkownicy mogą precyzyjnie wybrać moment, który chcą przyciąć. Z kolei twórcy, którym potrzebna jest jeszcze większa kontrola nad materiałem filmowym, mogą korzystać z Adobe Rush zapewniającego zaawansowany zestaw narzędzi edycyjnych, teraz jeszcze dokładniejszych dzięki rysikowi S Pen.
  • Nagrywanie ekranowe: Z myślą o graczach, którzy chcą wnieść nieco swojej osobowości do publikowanych relacji wideo, lub vlogerach, którzy chcą ulepszyć swoje tutoriale, w Galaxy Note10 wprowadzono Nagrywanie ekranowe. Dzięki temu przechwytywanie tego, co znajduje się na ekranie, stało się banalnie proste. Dzięki obrazowi w obrazie można dodawać reakcje i używać rysika S Pen, by podczas rejestrowania dodawać adnotacje i uzyskać bardziej angażujące wideo.
  • AR Doodle i skaner 3D: Aparat Galaxy Note10 oferuje najnowocześniejsze możliwości AR i 3D. W połączeniu z obiektywem ultraszerokokątnym daje to zupełnie nowe medium dla twórców. Przy pomocy AR Doodle i rysika S Pen można spersonalizować zdjęcia za pomocą dynamicznych rysunków, efektów i animacji śledzących obraz. A dzięki skanerowi 3D[5], pierwszemu w historii serii Note, aparat Galaxy Note10+ DepthVision może wykonać skan obiektu[6] i natychmiast przekształcić go w ruchomy render 3D.
  • Tryb nocny: Użytkownicy smartfonów wykonują mnóstwo autoportretów w warunkach słabego oświetlenia – podczas kolacji, na koncertach lub w świetle zachodzącego słońca. Tryb nocny, teraz dostępny w aparacie przednim, umożliwia robienie zachwycających selfie, niezależnie od tego, jak słabe jest światło otoczenia.

fot. mat. prasowe

Galaxy Note10 + - czarny

Galaxy Note10+ będzie dostępny w kolorach Aura Glow, Aura White, i Aura Black.


Za pomocą Galaxy Note10 użytkownicy mogą bezprzewodowo ładować Galaxy Watch, Galaxy Buds lub inne urządzenia obsługujące Qi.

Galaxy Note10 wyposażony jest w układ chłodzenia, który zapewnia optymalną wydajność podczas grania, umożliwiając jednocześnie zachowanie smukłości i eleganckiego wyglądu urządzenia. Oparta na sztucznej inteligencji funkcja Game Booster optymalizuje wydajność i zużycie energii smartfonu. A dzięki usłudze przesyłania strumieniowego P2P PlayGalaxy Link użytkownicy mogą ponownie rozpocząć rozgrywkę w miejscu, w którym przerywali ją na PC, i kontynuować grę z dala od komputera.

fot. mat. prasowe

Galaxy Note10 + - ekran

Galaxy Note10+ ma przekątną 6,8 cala.


Galaxy Note10 będzie dostępny w kolorach Aura Glow, Aura Pink i Aura Black.

Galaxy Note10+ będzie dostępny w kolorach Aura Glow, Aura White, i Aura Black.

Oba smartfony będą dostępne w sprzedaży od 23 sierpnia.

Przeczytaj także: Smartfon Samsung Galaxy M34 Smartfon Samsung Galaxy M34

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Telefon DOOGEE S40

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: