eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Poświąteczne wyprzedaże w Orange

Poświąteczne wyprzedaże w Orange

2015-12-29 13:34

Poświąteczne wyprzedaże w Orange

Poświąteczne wyprzedaże w Orange © astrosystem - Fotolia.com

Orange przygotował dla swoich klientów specjalną noworoczną ofertę – do wyboru jest promocyjny trójpak dla osób korzystających z telefonu domowego lub Neostrady, trójpak z planem abonamentowym Orange LTE FreeNet 59,90 zł, a także korzystna oferta dla klientów biznesowych, korzystających już z Internetu mobilnego w Orange dla Firm. Sezon wyprzedażowy potrwa do 21 stycznia.

Przeczytaj także: Wielka Swoboda w Orange na kartę

W noworocznej ofercie komórkowej Orange proponuje specjalny wyprzedażowy trójpak dla klientów korzystających z telefonu domowego lub Neostrady. Zamawiając nową aktywację lub przedłużając umowę otrzymają:
  • plan abonamentowy – Smart Plan LTE Open 69,99 zł w specjalnej, obniżonej cenie 39,99 zł, która obowiązuje przez cały czas trwania umowy
  • smartfon – Samsung Galaxy A5 w obniżonej o 310,01 zł cenie – 199 zł
  • kijek do selfie w prezencie.

Suma oszczędności, jakie uzyskają klienci, wynosi 1039,01 zł. W abonamencie, za który zapłacą 39,99 zł zyskują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, pakiet 50 minut oraz 50 MB na Internet w roamingu na terenie UE. W abonamencie jest także pakiet co najmniej 2 GB na mobilny dostęp do Internetu LTE. Klienci przedłużający umowę, w zależności od stażu w Orange, otrzymują dodatkowe GB.

Klienci, którzy chcą skorzystać z najszybszego Internetu mobilnego również mogą wybrać promocyjny trójpak z planem abonamentowym Orange LTE FreeNet 59,90 zł, w ramach którego przy zakupie usługi przez www.orange.pl zyskają ponad 500 zł rabatu, a jeśli zdecydują się na zakup w dowolnym salonie Orange, ich rabat wyniesie ponad 300 zł. W promocyjnym trójpaku otrzymają:
  • rabat na abonamenty o wartości 240 zł na cały czas trwania umowy
  • tablet Lenovo TAB 2A10 oraz dodatkowo Tablet Alcatel One Touch Pixi 8 WiFi – ze zniżką 100 zł
  • dodatkowy rabat za zakup przez www.orange.pl

fot. astrosystem - Fotolia.com

Poświąteczne wyprzedaże w Orange

W noworocznej ofercie komórkowej Orange proponuje specjalny wyprzedażowy trójpak dla klientów korzystających z telefonu domowego lub Neostrady.


Oferta adresowana jest do klientów posiadających co najmniej jedną usługę mobilną Orange z abonamentem w wysokości min. 29 zł.

Noworoczna wyprzedaż to także atrakcyjna oferta dla klientów biznesowych korzystających już z Internetu mobilnego w Orange dla Firm. Za 49,99 zł + VAT miesięcznie mogą oni mieć najtańszy na rynku pakiet 3 kart SIM z nielimitowanymi połączeniami telefonicznymi do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, a także nielimitowanym Internetem LTE.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: