eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nowa oferta T-Mobile na kartę oraz Mix

Nowa oferta T-Mobile na kartę oraz Mix

2015-04-17 13:54

Nowa oferta T-Mobile na kartę oraz Mix

Nowa oferta T-Mobile na kartę oraz Mix © rh2010 - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Już 20 kwietnia w ofercie na kartę i Mix w T-Mobile pojawią się zmiany. Klienci będą mogli wybrać jeden z trzech modułów: 2 w 1, 3 w 1 lub 4 w 1, w cenach od 9,99 do 19,99 zł miesięcznie. W ofercie JUMP! Mix można liczyć albo na bonus w wysokości 50% wartości każdego obowiązkowego doładowania, albo na nowego smartfona. Miłośnicy internetu również znajdą coś dla siebie.

Przeczytaj także: T-Mobile: nowy MIX z 12 GB bezpłatnego LTE na rok

T-Mobile Polska finalizuje proces odświeżenia swojego portfolio ofertowego. Wraz z zaprezentowaną 14 kwietnia br. ofertą Heyah, nowe oferty na kartę i Mix uzupełnią ofertę JUMP!, skierowaną do rynku prywatnego.

Cechą wspólną nowych ofert na kartę oraz Mix są proste moduły, z których składają się poszczególne pakiety:
  • bazowy „Pakiet 2 w 1”, oferujący nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp do usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów Mix) w cenie 9,99 zł miesięcznie;
  • „Pakiet 3 w 1”, zawierający nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, pakiet 1 GB danych oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp do usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów Mix) za 14,99 zł miesięcznie;
  • najbardziej rozbudowany „Pakiet 4 w 1”, w którym użytkownik dostaje nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, 1 GB danych oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp do usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów Mix) w cenie 19,99 zł miesięcznie.

Dzięki takiej konstrukcji można z łatwością wybrać optymalny dla siebie pakiet oraz w dowolnej chwili go zmienić. Jednolicie skonstruowane pakiety umożliwiają także błyskawiczne przejście z oferty na kartę do oferty Mix.

Pakiety odnawiają się cyklicznie co 30 dni. W ofercie na kartę konto pozostaje ważne zawsze, gdy klient korzysta z pakietu.

W nowej ofercie Mix pakiet na start jest predefiniowany w zależności od wysokości zobowiązania, zgodnie z poniższą grafiką:

fot. mat. prasowe

Pakiety MIX

W ramach oferty klienci mogą wybrać jeden z trzech pakietów w cenach od 9,99 zł do 19,99 zł miesięcznie


W ofercie JUMP! Mix przygotowane zostały dwie propozycje:
  • dla klientów posiadających już własne urządzenie – ofertę z benefitem do doładowania, w ramach której otrzymają bonus 50% wartości każdego obowiązkowego doładowania przez cały okres trwania umowy, dzięki czemu np. w ofercie Mix50 użytkownik otrzyma w prezencie łącznie 600 zł do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne;
  • dla klientów potrzebujących nowego urządzenia – ofertę z bogatym portfolio nowoczesnych smartfonów, takich jak Microsoft Lumia 535, Samsung Galaxy Core 2 LTE, czy Alcatel One Touch POP C7.

W segmencie Mix nowa oferta oparta będzie na nowej taryfie Frii Mix z płaską stawką za minutę połączenia tylko 29 gr.

 

1 2

następna

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2020

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: