eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › T-Mobile na kartę - nowe pakiety

T-Mobile na kartę - nowe pakiety

2012-08-28 12:52

T-Mobile na kartę - nowe pakiety

Telefon komórkowy © bloomua - Fotolia.com

T-Mobile na kartę rozszerza ofertę pakietów minutowych i SMS-owych dla klientów. Dzięki szerokiej ofercie pakietów klienci T-Mobile na kartę mogą nimi elastycznie zarządzać i wybrać najodpowiedniejszą dla siebie liczbę SMS-ów i minut w danym momencie.

Przeczytaj także: Nowa oferta T-Mobile na kartę

Od 27 sierpnia br. użytkownicy taryf Nowy Tak Tak oraz Happy będą mogli aktywować nowe pakiety: „30 Minut” oraz „75 Minut” na połączenia krajowe z wszystkimi numerami w sieci T-Mobile oraz stacjonarnymi. Równocześnie zostaje wprowadzony pakiet „200 SMS-ów za grosze” do wykorzystania na numery T-Mobile. Minuty oraz SMS-y z pakietów będą wykorzystywane przed kwotą w PLN i T-Mobile jednostkami zgromadzonymi na koncie.

Pakiet "30 minut" będzie dostępny w cenie 3 złotych na 3 dni, a "75 minut" w cenie 6 złotych na 7 dni. W ciągu 30 dni można maksymalnie kupić 10 pakietów 30 minutowych i 5 pakietów 75 minutowych. Minuty z pakietów sumują się, przy założeniu, że ich liczba nie przekroczy 1650 w jednym czasie na koncie. Termin ważności wszystkich minut zgromadzonych na koncie jest przedłużany zgodnie z terminem obowiązywania pakietu, który jest dla klienta najkorzystniejszy.

fot. bloomua - Fotolia.com

Telefon komórkowy

T-Mobile na kartę rozszerza ofertę pakietów minutowych i SMS-owych dla klientów

Pakiet „200 SMS-ów za grosze” będzie dostępny w cenie 1,99 złotego na 7 dni. Kolejny pakiet można aktywować po upływie terminu ważności poprzedniego pakietu.

Pakiet „30 minut” można aktywować wysyłając bezpłatnie kod ekspresowy *100*81# lub SMS-a o treści TAK na numer 681. Pakiet „75 minut” można aktywować wysyłając bezpłatnie kod ekspresowy *100*82# lub SMS-a o treści TAK na numer 682. Pakiet „200 SMS-ów za grosze” można aktywować wysyłając bezpłatnie kod ekspresowy *100*83# lub SMS-a o treści TAK na numer 683.

Usługami i pakietami można również zarządzać w wygodny sposób w Internetowym Systemie Obsługi dostępnym na stronie t-mobile.pl.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: