eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nowa oferta T-Mobile na kartę

Nowa oferta T-Mobile na kartę

2013-09-10 13:54

Nowa oferta T-Mobile na kartę

Nowa oferta T-Mobile na kartę © Kzenon - Fotolia.com

9 września 2013 roku T-Mobile na kartę wprowadził nową, elastyczną ofertę, którą każdy Użytkownik będzie mógł dopasować idealnie do swoich potrzeb.

Przeczytaj także: T-Mobile na kartę i Heyah - nielimitowane rozmowy

Klienci do wyboru mają 3 opcje:
  • 0zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah,
  • 0zł za SMSy do wszystkich sieci
  • 0zł za Internet w telefonie.

Wybierając jedną z nich, Klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, SMS-ować lub surfować przez cały okres ważności konta, nawet przy stanie 0zł na koncie.

Klient ma możliwość zmiany wybranej opcji. Oznacza to, że w dowolnym momencie wiodącą opcją może stać się inna lepiej odpowiadające jego potrzebom. Nowe podejście do rozliczania usług to oszczędność i jasne reguły.

To dopiero początek nowości, startuje także nowa oferta dla tych którzy pragną korzystać z Internetu bez obaw o koszty. To nowy pakiet startowy Internet na kartę w T-Mobile z 500 MB na start skierowany do użytkowników laptopów i tabletów.

Pakiet startowy zawiera aktywną Ofertę Internet 250 MB na dzień:
  • W każdym dniu, w którym Klient korzysta z Internetu otrzyma 250 MB na transfer danych za jedyne 2 zł dziennie;
  • Opłata Dzienna pobierana jest z konta tylko w dniu, w którym Klient korzysta
    z Internetu .
  • Po przekroczeniu 250 MB Klient nadal korzysta z Internetu (przy zwolnionej prędkości transferu danych) bez dodatkowych kosztów do końca dnia.

Dodatkowo klienci mogą korzystać z dodatkowych pakietów obniżających koszty i pozwalających jeszcze dokładniej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. Pakiet danych 250MB na 1 dzień kosztuje zaledwie 2 zł. Pakiety 30 dniowe to koszt odpowiednio: 10 złotych za 1 GB, 20 zł. za 3 GB i 30 zł. za 6 GB. Klienci mogą aktywować również, pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, lub do T-Mobile i Heyah za 5 zł. Dostępne są również pakiety 120 i 600 minut do T-Mobile i Heyah lub 30 i 60 minut do wszystkich, w cenie odpowiednio 5 i 10 zł. Pakiety obowiązują przez miesiąc od momentu uruchomienia i naliczane są cyklicznie, o ile klient z nich nie zrezygnuje.

fot. Kzenon - Fotolia.com

Nowa oferta T-Mobile na kartę

Wybierając jedną z opcji, Klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, SMS-ować lub surfować przez cały okres ważności konta, nawet przy stanie 0zł na koncie.


Nowością w nowej ofercie jest dołączenie bazy klientów Heyah do bazy klientów T-Mobile i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci, co dla klientów oznacza niższe koszty.

Wraz z wprowadzeniem nowej oferty do sprzedaży trafiają nowe startery T-Mobile na kartę oraz Internet na kartę w T-Mobile przygotowane w nowej wizualizacji. Na rynek trafi również zestaw Internet na kartę w T-Mobile z modemem Huawei E3131 cenie 99zł.

Od 9 września obowiązują również nowe zasady doładowań. Obecnie kwoty 5-9 zł. przedłużają ważność konta o 5 dni; 10-24 zł. o 10 dni; 25-49 zł. o 31 dni, a 50-100 zł. o 100 dni

Obecni Klienci, jak również Klienci którzy zakupią dowolny starter dostępny w sieci sprzedaży mogą w każdej chwili zmienić swoją dotychczasową ofertę na nową taryfę.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: