eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Orange FunPack przez rok w cenie samego internetu

Orange FunPack przez rok w cenie samego internetu

2016-04-12 14:50

Orange FunPack przez rok w cenie samego internetu

Orange FunPack przez rok w cenie samego internetu © ra2 studio - Fotolia.com.jpg

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Klienci Orange mogą skorzystać z nowej oferty, w ramach której internet światłowodowy, telefon domowy i pakiet telewizyjny przez pierwsze 12 miesięcy trwania umowy będzie w cenie wyłącznie internetu.
Orange Polska ma nową propozycję dla klientów zainteresowanych superszybkim domowym internetem i atrakcyjną ofertą telewizyjną. Decydując się na FunPack, zawierający światłowodowy internet, telefon domowy oraz telewizję, będą mogli przez pierwsze 12 miesięcy korzystać z całego pakietu w cenie samego internetu, czyli już za 69 zł miesięcznie.

W ramach abonamentu za FunPack klienci otrzymują superszybki internet w wybranej opcji prędkości (100 Mb/s, 300 Mb/s lub 600 Mb/s), telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne w Polsce i wybranych krajach oraz pakiet telewizyjny z 91 kanałami dla całej rodziny, w tym 25 w jakości HD. Są w nim atrakcyjne kanały filmowe (m.in. AXN HD, Fox HD, Comedy Central HD, FilmBox, TVP Seriale), najchętniej oglądane kanały dziecięce (m.in. Nickelodeon, Cartoon Network, pakiet kanałów Disney czy TVP ABC) oraz popularne kanały sportowe – obydwa kanały Eurosportu w wersji HD oraz TVP Sport HD.

W nowej ofercie „Rok TV za darmo” niższa cena abonamentu za cały pakiet dostępna jest przy umowie na 24 miesięce. Przez pierwsze 12 miesięcy trwania umowy wyniesie on tyle, ile abonament za sam internet.

Nowa oferta to dobra okazja, by wypróbować możliwości, jakie oferuje internet światłowodowy w FunPacku. W ciągu pierwszych 6 miesięcy od podpisania umowy można zrezygnować z telefonu i telewizji (ze skutkiem na koniec 12 miesiąca umowy), pozostając przy usłudze internetowej.

Internet światłowodowy Orange jest obecnie dostępny w 16 miastach: Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu, Elblągu, Sosnowcu, Zielonej Górze, Krakowie, Opolu, Piotrkowie Trybunalskim, Mysłowicach i Gdańsku. Na koniec 2015 roku zasięg sieci światłowodowej obejmował ponad 700 tysięcy gospodarstw domowych. Dzięki szeroko zakrojonym inwestycjom w ciągu najbliższych 3 lat zwiększy się do nawet 3,5 mln gospodarstw domowych.

Szczegóły przedstawia poniższa tabela:

fot. mat. prasowe

Nowa oferta Orange

Internet w opcji prędkości 100 Mb/s z telewizją i telefonem domowym dostępny jest za 69 zł miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy trwania umowy

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: