eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Matura w Gazeta.pl

Matura w Gazeta.pl

2004-05-15 00:04

Portal Gazeta.pl w ramach wortalu Edukacja uruchomił specjalny serwis Matury. W serwisie są publikowane tematy tegorocznych matur z całej Polski wraz z rozwiązaniami i omówieniami.

Przeczytaj także: Matura 2019. I co dalej?

Serwis Matura to praktyczne ABC na temat "egzaminu dojrzałości". Znajdują się w nim wszystkie tegoroczne tematy oraz omówienia matur pisemnych z języka polskiego w podziale na województwa. Serwis prezentuje także zadania z matematyki i szkice ich rozwiązań. Udostępnia tematy z historii, geografii i biologii. Przedmioty te cieszyły się na tegorocznej maturze pisemnej dużą popularnością.

Uczniowie przygotowujący się właśnie do egzaminów ustnych znajdą w serwisie poradniki, ćwiczenia, powtórki, które pomogą im w szybkim utrwaleniu wiedzy zdobytej w szkole średniej. Dzięki radom i wskazówkom opracowanym przez redakcję portalu, Gazety Wyborczej i nauczycieli szkół średnich, uczniowie dowiedzą się: co robić, kiedy na maturze "powinie się noga", jak szybko i efektywnie przyswajać sobie wiedzę oraz jak radzić sobie ze stresem. Na specjalnym Forum dyskusyjnym mogą się wymieniać radami, jak przebrnąć przez maturę.

Z myślą o tegorocznych abiturientach przygotowujących się do egzaminów na wyższe uczelnie przygotowano poradniki o wyborze studiów.

Przeczytaj także: Polski Internet a matura 2013 Polski Internet a matura 2013

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Serwis dla matki i córki

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: