eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Panattoni Park Łódź South II w budowie

Panattoni Park Łódź South II w budowie

2023-02-02 13:22

Panattoni Park Łódź South II w budowie

Panattoni Park Łódź South II © fot. mat. prasowe

Ruszyła budowa Panattoni Park Łódź South II, nowej inwestycji o powierzchni 57 300 m kw., zlokalizowanej w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A1 z DK 12.

Przeczytaj także: Ruszyła budowa Panattoni Park Szczecin IV

Panattoni Park Łódź South II ma powstać w ramach jednego etapu. Budynek osiągnie wysokość dwunastu metrów i przejdzie certyfikację środowiskową metodą BREEAM na poziomie Excellent i zostanie wyposażony w liczne rozwiązania z zakresu oszczędności energii i wody.
Panattoni realizuje obiekty przemysłowe w regionie Polski Centralnej od początku swojej działalności w kraju. Cały czas rozbudowujemy swoje portfolio w samej Łodzi, ale też nieustannie otwieramy nowe lokalizacje – takie jak Tuszyn, gdzie dotychczas brakowało podobnych projektów – podkreśla Katarzyna Kujawiak, Development Director w Panattoni. – Jest to kompaktowy obiekt, którego powierzchnię można komfortowo podzielić między 2-3 najemców.

fot. mat. prasowe

Panattoni Park Łódź South II

Obiekt zlokalizowany będzie w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A1 z DK 12.


W ramach Panattoni Park Łódź South II deweloper stawia na liczne rozwiązania z zakresu wellbeingu użytkowników – m.in. zapewniając zwiększony dostęp światła, czy dostarczając pomieszczenia biurowe zbadane pod kątem akustyki, komfortu termicznego i jakości powietrza. Z kolei planowany wysoki poziom certyfikacji pozwoli przyszłym klientom dobrze przygotować się na coraz bardziej rygorystyczne normy dotyczące wpływu biznesu na środowisko.

Panattoni Park Łódź South II zlokalizowany jest w Polsce Centralnej, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania DK12 z autostradą A1 łączącą północ kraju z południem.

Tylko w 2022 roku Panattoni dostarczył w regionie łódzkim ponad 350 000 m kw. powierzchni przemysłowej i ruszył z realizacją kolejnych 96 tysięcy.Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: