eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › T-Mobile otwiera sezon świąteczny

T-Mobile otwiera sezon świąteczny

2021-11-10 13:06

T-Mobile otwiera sezon świąteczny

Zestaw z Samsung Galaxy A12 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Z okazji zbliżających się świąt T-Mobile otwiera worek z prezentami. Co operator przygotował w tym roku dla swoich klientów? Kupujący smartfony, laptopy i routery dostaną gratis smartwatche, opaski sportowe, słuchawki bezprzewodowe czy zestawy smart home. Do tego aż 200 GB internetu w taryfach 5G.

Przeczytaj także: W 2021 w T-Mobile jeszcze więcej prezentów

Drugie urządzenie w prezencie


Dla tych, którzy chcą pozostać w kontakcie z najbliższymi, T-Mobile przygotował zestaw, w którym decydując się na smartfon Samsung Galaxy A52s 5G w cenie 1899 zł, klient otrzymuje w prezencie Samsung Galaxy A12.

fot. mat. prasowe

Zestaw z Samsung Galaxy A12

Decydując się na smartfon Samsung Galaxy A52s 5G w wyjątkowej cenie 1899 zł, klient otrzymuje w prezencie Samsung Galaxy A12.


Dla tych, którzy lubią być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, T-Mobile ma telefon Samsung Galaxy S21 5G w cenie 3699 zł, a w prezencie najnowszy smartwatch Samsung Galaxy Watch4 w wersji dla niej lub dla niego, bądź Realme GT Master Edition 5G w cenie 1499 zł, a w prezencie bezprzewodowe słuchawki.

fot. mat. prasowe

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 w prezencie

Kupując telefon Samsung Galaxy S21 5G, dostaniemy w prezencie najnowszy smartwatch Samsung Galaxy Watch4.


Dla tych, którzy ciągle są w ruchu, telefon Xiaomi 11 Lite 5G New Edition w cenie 2099 zł z zestawem sportowym Xiaomi gratis, w skład którego wchodzi waga, opaska i słuchawki (zestaw dostępny od 15.11.). Klienci mogą też wybrać też zestaw z Oppo Reno 5 Lite w cenie 1399 zł, a w prezencie otrzymają sportową opaskę Oppo Band.

fot. mat. prasowe

Zestaw sportowy Xiaomi gratis

Dla tych, którzy ciągle są w ruchu, telefon Xiaomi 11 Lite 5G New Edition w cenie 2099 zł z zestawem sportowym Xiaomi gratis.


T-Mobile poleca też laptop Techbite ARC 11,6 HD 128 GB w cenie 1539 zł, któremu towarzyszy opaska sportowa Xiaomi Mi Smart Band 6 w prezencie.

fot. mat. prasowe

Xiaomi Mi Smart Band 6 w prezencie

Kupując laptop Techbite ARC 11,6 HD 128 GB w cenie 1539 zł, otrzymamy opaskę sportową Xiaomi Mi Smart Band 6 w prezencie.


Z kolei dla tych, którzy szukają uniwersalnego laptopa, który sprawdzi się zarówno do pracy, jak i do nauki, T-Mobile przygotował zestaw składający się z Lenovo IdeaPad 3 w cenie 639 zł wraz z tabletem Alcatel TKEE MID w prezencie.

fot. mat. prasowe

Alcatel TKEE MID w prezencie

Zestaw składający się z Lenovo IdeaPad 3 w cenie 639 zł wraz z tabletem Alcatel TKEE MID w prezencie.


Pełna oferta zestawów świątecznych dostępna na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/zestawy-na-swieta.

Zestawy świąteczne dostępne są we wszystkich taryfach i elastycznych ratach 0% na 24 miesiące lub 36 miesięcy. Do tego przy wyborze oferty M+ (na 2 lata) klient otrzymuje dodatkową zniżkę na urządzenie 200 zł, a w taryfie L+ 300 zł, dzięki temu na przykład za Samsung Galaxy A52s 5G i Samsungi Galaxy A12 w ofercie L+ klienci zapłacą tylko 1599 zł.

Coraz bliżej GIGAŚwięta


W ofercie GIGAŚwięta w taryfie M+ oraz L+ klient zyskuje aż 200 GB z dostępem do technologii 5G przez cały okres trwania umowy Do tego otrzyma usługę „Rozrywka uwolniona” nawet na rok w prezencie, co pozwoli cieszyć się bogatą ofertą serwisów rozrywkowych z popularnymi filmami, serialami, sportem, muzyką i ebookami.

fot. mat. prasowe

Taryfy T-Mobile

W ofercie GIGAŚwięta w taryfie M+ oraz L+ klient zyskuje aż 200 GB z dostępem do technologii 5G przez cały okres trwania umowy


Klienci, którzy zdecydują się na opcję internetu domowego do routerów w ofercie M i L, otrzymają w prezencie opaskę Xiaomi Mi band 6 o wartości 209 zł.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: