eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W 2021 w T-Mobile jeszcze więcej prezentów

W 2021 w T-Mobile jeszcze więcej prezentów

2021-02-01 00:30

W 2021 w T-Mobile jeszcze więcej prezentów

W 2021 w T-Mobile jeszcze więcej prezentów © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

T-Mobile przygotował w styczniu nowe oferty dla swoich klientów. To między innymi: internet światłowodowy za darmo do końca roku dla posiadających numer na abonament, pół roku bez opłat za abonament i telefon dla przenoszących numer i darmowe 30 GB internetu mobilnego z routerem lub bez przez 6 miesięcy dla wszystkich.

Przeczytaj także: W T-Mobile nielimitowane taryfy z internetem bez ograniczeń

Światłowód do końca 2021 za darmo dla klientów T-Mobile


Klienci, którzy mają abonament w T-Mobile lub go zakupią, mogą skorzystać z oferty z internetem światłowodowym, w której do końca roku nie ponoszą żadnych opłat. Użytkownik może wybrać jedną z trzech prędkości: 300, 600 lub 900 Mb/s. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy, a opłata miesięczna od 2022 roku będzie wynosić odpowiednio 59, 69 lub 89 zł miesięcznie.

Dla przenoszących numer do T-Mobile


Dla tych, którzy chcą przenieść numer do T-Mobile, operator przygotował ofertę abonamentową XS, S, M lub L z dowolnym telefonem. Pierwsze pół roku abonament będzie za darmo. W tym wariancie umowa jest podpisywana na okres 24 miesięcy i 36 rat za urządzenie z opłatą początkową za telefon.

fot. mat. prasowe

Abonamenty T-Mobile

Klient, który zdecyduje się przejść do T-Mobile, będzie mógł wybrać ofertę abonamentową XS, S, M lub L z dowolnym telefonem, a operator opłaci za niego pełne 6 miesięcy usług i rat za urządzenie.


Dla osób przenoszących numer do T-Mobile w szczególności polecamy trzy modele smartfonów:
  • Xiaomi Redmi Note 9T 5G – który w abonamencie M będzie kosztował 39 zł na start, koszt pierwszych 6 rat wyniesie 0 zł, a od 7. raty będzie to 35 zł miesięcznie,
  • Samsung Galaxy A12 – opłata na start w abonamencie M to 109 zł, pierwszych 6 rat 0 zł, a od 7. raty 20 zł miesięcznie,
  • Motorola E7 Plus – z opłatą startową 99 zł, 6 ratami 0 zł, a od 7. raty 15 zł miesięcznie.

fot. mat. prasowe

T-Mobile poleca trzy modele smartfonów

T-Mobile poleca Xiaomi Redmi Note 9T 5G, Samsung Galaxy A i Motorola E7 Plus.


Nowy klient, dołączając do T-Mobile, będzie mógł od razu skorzystać ze zniżek rodzinnych oraz promocyjnej oferty darmowego do końca roku światłowodu.

Nieważne, czy jesteś w T-Mobile – masz okazję na pół roku z 30 GB za darmo


Na dobry początek roku przygotowaliśmy również ofertę dla wszystkich, bez względu na to, czy w T‑Mobile już są, czy dopiero zamierzają do nas dołączyć. Dla osób, które potrzebują dodatkowych gigabajtów, ale nie chcą posiadać kolejnego numeru, mamy 30 GB internetu mobilnego, z którego można korzystać np. w ruterze lub np. smartfonie dual SIM. Umowa jest zawierana na okres 24 miesięcy – pierwsze 6 opłaca T-Mobile, a kolejne wyniosą użytkownika 30 zł za miesiąc w opcji bez urządzenia lub 35 zł miesięcznie z ruterem.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: