eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Światłowód od Play - nawet 1 Gb/s

Światłowód od Play - nawet 1 Gb/s

2021-10-13 11:11

Światłowód od Play - nawet 1 Gb/s

Światłowód od Play – nawet 1 Gb/s © fot. mat. prasowe

Play rozszerza swoją ofertę o dostęp do światłowodu. Klienci będą mogli skorzystać z trzech wariantów szybkości: 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s. Nowa usługa dostępna jest przede wszystkim w województwach wielkopolskim, lubelskim i mazowieckim.

Przeczytaj także: W Play nowa oferta dla firm: internet światłowodowy i 2 karty SIM za 60 zł

Nowa usługa dostępna jest nie tylko w dużych miastach, ale i w wielu małych miejscowościach. Jej dostępność pod danym adresem można sprawdzić na stronie: play.pl.

Play będzie korzystał do tego celu z sieci światłowodowej udostępnianej przez Fiberhost. Współpraca obejmie wszystkie otwarte sieci firmy budowane w ramach inwestycji własnych oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Światłowód od Play – pakiety


Klienci Play mogą skorzystać z nowej oferty światłowodu w najbardziej dogodnej dla siebie wersji. Operator umożliwia dwa rozwiązania – umowę na 24 miesiące lub na czas nieokreślony. Pierwsza opcja pozwala na połączenie z rabatami za korzystanie z abonamentu głosowego Play czy telewizji PLAY NOW TV, natomiast druga będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę oraz brak konieczności podpisywania umów terminowych.

fot. mat. prasowe

Światłowód od Play – nawet 1 Gb/s

Operator rozszerza ofertę rozwiązań dla domu o dostęp do światłowodu.


Usługa oferowana jest w trzech wariantach prędkości:
  • 300 Mb/s od 25 zł miesięcznie + 25 zł opłaty za utrzymanie łącza;
  • 600 Mb/s od 35 zł miesięcznie + 25 zł opłaty za utrzymanie łącza;
  • 1 Gb/s od 50 zł miesięcznie + 25 zł opłaty za utrzymanie łącza.

Podana cena obowiązuje przy umowie dla klientów Play na czas określony, zawiera rabaty za korzystanie z abonamentu głosowego Play i telewizji PLAY NOW TV, zgody marketingowe i e-fakturę.

Wygodny i stabilny dostęp do sieci zapewnią nowoczesne routery dostępne w ramach oferty, między innymi Huawei K562 oraz Tatung WAP7630. Dzięki wprowadzeniu najnowszych rozwiązań technologicznych świetnie sprawdzą się jako wyposażenie domu. Nowe routery obsługują Wi-Fi 6, dzięki czemu pozwalają na podłączenie nawet 64 urządzeń jednocześnie, poprawiają wydajność i stabilność łącza. Umożliwiają także korzystanie z Wi-Fi w dwóch zakresach: 2,4 GHz oraz 5 GHz.

Profesjonalny technik, w wybranym przez klienta terminie, zainstaluje pod wskazanym adresem modem łączący ze światłowodem. Następnie klient w łatwy sposób może samodzielnie skonfigurować otrzymany na czas trwania umowy nowoczesny router oraz wybrać najbardziej odpowiadające ustawienia sieci bezprzewodowej.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępna jest na stronie play.pl, w salonach operatora oraz pod numerem telefonu 790 500 500.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: