eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Samsung Webcam Monitor S4

Samsung Webcam Monitor S4

2021-09-15 09:26

Samsung Webcam Monitor S4

Samsung Webcam Monitor S4 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Samsung wprowadza do sprzedaży monitor do wideokonferencji. Samsung Webcam Monitor S4 ma 24 cale, wbudowaną kamerę, mikrofon i głośniki oraz jest wyposażony w technologie flicker-free i low blue light.

Przeczytaj także: Nowe monitory Samsung z serii Smart Monitor

Samsung Webcam Monitor S4 wyświetla obraz w rozdzielczość Full HD (1920×1080), a także oferuje szeroki kąt widzenia (178 stopni) w poziomie i pionie, co zapewnia wyraziste kolory oraz optymalny odbiór treści z każdego miejsca. Wbudowana kamera internetowa i głośniki sprawiają, że użytkownik ma do dyspozycji więcej portów, które nie są zajęte przez wymienione peryferia. Monitor działa także jako koncentrator USB, dzięki czemu laptop podłączony do portu USB daje możliwość jednoczesnego podłączenia dodatkowych urządzeń.

fot. mat. prasowe

Samsung Webcam Monitor S4

amsung Webcam Monitor S4 wyświetla obraz w rozdzielczość Full HD (1920×1080).


Dzięki 2,0-megapikselowej kamerze Full HD i kamerze na podczerwień, S4 oferuje bardzo dobrą jakość obrazu, która jest niezbędna w przypadku uczestniczenia w wirtualnych spotkaniach. Kamera schowana jest w obudowie monitora i aby ją wysunąć, wystarczy nacisnąć ją od góry.

fot. mat. prasowe

Samsung Webcam Monitor S4 - tył

Ergonomiczna podstawka zgodna ze standardami Video Electronics Standards Association (VESA), zapewnia maksymalną wygodę sprzyjającą produktywności.


Aby zwiększyć szybkość logowania i poprawić wygodę użytkownika, S4 posiada certyfikat „Windows Hello”, dzięki czemu użytkownicy mogą zalogować się lub odblokować komputer zaledwie w ciągu 2 sekund. Czujniki biometryczne aktywują i skanują twarz użytkownika, dzięki czemu nie ma potrzeby podawania hasła, aby uzyskać dostęp do urządzeń, aplikacji oraz stron internetowych z systemem Windows 10.

fot. mat. prasowe

Samsung Webcam Monitor S4 - kamera

Monitor ma wbudowaną kamerę Full HD.


Ekran został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Ergonomiczna podstawka zgodna ze standardami Video Electronics Standards Association (VESA), zapewnia maksymalną wygodę sprzyjającą produktywności. Monitor wyposażony jest w regulację wysokości (HAS), pochylenia oraz obrotu, a także posiada funkcję pivot, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować pozycję monitora do swoich preferencji.

fot. mat. prasowe

Samsung Webcam Monitor S4 - w pionie

Monitor posiada funkcję pivot.


Monitor jest również wyposażony w technologie flicker-free i low blue light, które minimalizują skutki zmęczenia oczu po długim czasie użytkowania.

Monitor S4 wyposażono we wbudowane głośniki stereo o mocy 2W, które zapewniają lepsze wrażenia dźwiękowe podczas wideokonferencji i oglądania filmów. Ponadto, monitor oferuje porty HDMI, DP, D-Sub i Audio out.

Samsung Webcam Monitor S4 można już kupić w Stanach Zjednoczonych, Europie, Korei Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.

Przeczytaj także: Monitory Samsung S8, S7 i S6 Monitory Samsung S8, S7 i S6

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: