eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nowa oferta internetu bezprzewodowego w Play

Nowa oferta internetu bezprzewodowego w Play

2020-08-21 09:40

Nowa oferta internetu bezprzewodowego w Play

Play © fot. mat. prasowe

Play zaprezentował nową ofertę internetu bezprzewodowego. Będzie on dostępny wraz z urządzeniem w cenie od 35 zł miesięcznie. Klienci, którzy zdecydują się na nowy internet w Play, będą mogli korzystać z usługi telewizyjnej PLAY NOW TV w cenie od 10 zł miesięcznie i otrzymają w prezencie pakiet HBO GO.
Podstawowy pakiet internetu bezprzewodowy dla domu to 70 GB transferu. Kolejne pakiety oferują nielimitowane GB z dużymi paczkami danych z pełną prędkością:
  • 100 GB za 45 zł miesięcznie;
  • 200 GB z dostępem do 5G za 55 zł miesięcznie;
  • aż 500 GB z dostępem do 5G za 75 zł miesięcznie.

Klienci decydujący się na ostatni z pakietów mogą wybrać także router Huawei 5G CPE Pro 2 z opłatą miesięczną 100 zł.

W ramach nowej oferty Play proponuje szeroki wybór urządzeń – klienci będą mogli zdecydować się na router mobilny, router domowy, a także tablet lub laptop. W ofercie Play dostępne są także zaawansowane urządzenia sieciowe, takie jak wzmacniacz sieci Wi-Fi czy routery z systemem mesh. Możliwy jest też wybór oferty internetu mobilnego bez urządzenia, w opcji tylko SIM.

fot. mat. prasowe

Play

20 sierpnia Play uruchomił nową ofertę internetu bezprzewodowego.


W każdym z pakietów Play zapewnia użytkownikom 6 miesięcy dostępu do serwisu muzycznego Tidal oraz do platformy streamingowej Amazon Prime Video oraz 1 miesiąc korzystania z Ochrony Internetu.

Nowi użytkownicy Play Internet w każdej z ofert otrzymają również możliwość rozszerzenia usług o telewizję PLAY NOW TV BOX z najnowszą wersją dekodera w cenie od 10 zł miesięcznie, z dostępem do 50 kanałów oraz programów rozrywkowych, informacyjnych i ogólnych. Klienci mogą się zdecydować na ofertę rozszerzoną za 35 zł miesięcznie, dzięki czemu zyskają pakiety EXTRA, SPORT, KIDS i NEWS na cały okres trwania umowy. Wybierając jednocześnie Play Internet oraz PLAY NOW TV BOX klienci mogą oglądać kanały HBO oraz materiały z biblioteki filmów i seriali HBO GO nawet przez 12 miesięcy za darmo.

oprac. : eGospodarka.pl


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: