eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebooki i tablety Acer Enduro

Notebooki i tablety Acer Enduro

2020-06-24 13:03

Notebooki i tablety Acer Enduro

Notebook Acer Enduro N3 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Na GPC 2020 Acer zaprezentował nowe notebooki Acer Enduro N7 i Acer Enduro N3 oraz tablety Acer Enduro T5 i Acer Enduro T1. To urządzenia klasy rugged, które są zgodne ze standardami od MIL-810G do IP65. Dodatkowo posiadają szereg zabezpieczeń fizycznych i specjalne oprogramowanie, takie jak Acer Enduro Manageability Suite.

Przeczytaj także: Acer Aspire Switch 11 i Switch 10 – tablet i notebook w jednym

Notebook Acer Enduro N7


Acer Enduro N7 to notebook klasy rugged, zbudowany z zastosowaniem materiałów pochłaniających wstrząsy. Jest zgodny z wymaganiami norm MIL-810G i IP65, co oznacza, że konstrukcja urządzenia jest w stanie wytrzymać upadek nawet na najtwardszy rodzaj podłoża, a jej wnętrze jest odporne na kurz i wodę. Notebook ma 14-calowy wyświetlacz o jasności 700 nitów. Ma baterię o żywotności na poziomie 10 godzin oraz wbudowane rozwiązanie zwane „bridge battery”, podtrzymujące komputer w stanie uśpienia przez krótki czas.

Acer Enduro N7 został wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Core i5 8. generacji. Zintegrowany moduł TPM 2.0 każdorazowo analizuje proces uruchomienia komputera w poszukiwaniu ewentualnych oznak nieautoryzowanego dostępu. Acer Enduro Manageability Suite (AEMS) pomaga z kolei chronić komputer i jednocześnie ułatwia wdrażanie usług oraz konfigurowanie systemu na poziomie wielu urządzeń. Dodatkowym elementem zabezpieczeń jest czytnik linii papilarnych, zintegrowany z funkcją Windows Hello.

fot. mat. prasowe

Notebook Acer Enduro N7

To wytrzymały notebook klasy rugged, zbudowany z zastosowaniem materiałów pochłaniających wstrząsy.


Notebook Acer Enduro N7 jest dedykowany dla służb ratowniczych i pracowników przemysłowych.

Notebook Acer Enduro N3


Acer Enduro N3 został wyposażony w obudowę odporną na upadki czy działanie wody, spełnia wymogi norm MIL-STD 810G i IP53. Ma lekką i smukła konstrukcję - mierzy 24,85 mm w pionie i waży 1,985 kg. Notebook ma wzmocnione naroża, warstwę szkła Corning Gorilla Glass chroniącą wyświetlacz przed wodą i technologię Aquafan gwarantującą wodoodporność.

fot. mat. prasowe

Notebook Acer Enduro N3

Notebook został wyposażony w obudowę odporną na upadki czy działanie wody, co czyni go urządzeniem spełniającym wymogi norm MIL-STD 810G i IP53.


Zabezpieczeniom fizycznym Acer Enduro N3 towarzyszą najwyższej klasy zabezpieczenia cyfrowe, które chronią urządzenia np. przed cyberatakami. Składają się na nie m.in. moduł Discrete Trusted Platform, AEMS, czy dyski HDD strzeżone hasłami. Wewnątrz urządzenia został umieszczony procesor Intel Core i7 10. generacji i 32 GB pamięci DDR4 RAM, co stanowi o bardzo dobrych osiągach technicznych. Istnieje również możliwość zainstalowania oddzielnej karty graficznej NVIDIA GeForce MX230 GPU i skorzystania z dysku SSD PCle Gen3 NVMe o pojemności 512 GB, jeśli w grę wchodzą zadania wyjątkowo wymagające.

Acer Enduro Management Suite (AEMS)


To system opracowany z myślą o usprawnieniu procesu zarządzania większą liczbą urządzeń. Funkcje dostępne w ramach Acer Enduro Management Suite (AEMS) umożliwiają skuteczniejsze zabezpieczenie urządzeń będących w użyciu, a także szybsze rozpoczęcie korzystania z nowych sprzętów. Panel daje administratorowi możliwość komunikowania się na odległość z innymi urządzeniami, na których również aktywowano system AEMS. Komunikacja z innymi urządzeniami może obejmować:
  • Programowalne przyciski fizyczne: Tablety i notebooki z AEMS posiadają programowalne przyciski obok przycisku zasilania. Kiedy system jest aktywny, na danym urządzeniu można więc uruchomić konkretną aplikację wciskając odpowiedni przycisk.
  • Kontrola I/O: Opcja zdalnego aktywowania i dezaktywowania dostępu do portów wejścia i wyjścia. Zdalnie można również włączyć lub wyłączyć kamery i czytniki linii papilarnych.
  • Monitoring stanu urządzeń: Możliwość wygenerowania listy informacji o stanie każdego z zarządzanych urządzeń, w tym dane o systemie, konfiguracji sprzętowej, oprogramowaniu i zainstalowanych poprawkach.
  • Administracja zdalna: Funkcja instalowania aplikacji, a także akceptowania lub pomijania aktualizacji Windows oraz możliwość zdalnego wprowadzania zmian w BIOS.

Tablet Acer Enduro T5


Acer Enduro T5 to 10-calowy tablet Windows klasy rugged. Baterię o żywotności na poziomie 10 godzin można łatwo podmienić i w ten sposób korzystać z urządzenia dalej, bez konieczności jego wyłączania. Tablet jest wyposażony w procesor Intel Core m3 7. generacji. Urządzenie jest zgodne z wymogami norm MIL-STD 810G i IP65, ma także system AEMS.

Do tabletu Acer Enduro T5 można dobrać szereg dodatkowych akcesoriów, jak chociażby stacja dokująca, uchwyt, paski na ramię, szelki, ładowarka samochodowa, czy uchwyt samochodowy, które pozwalają wykorzystać potencjał urządzenia jeszcze lepiej.

fot. mat. prasowe

Tablet Acer Enduro T5

To wytrzymały tablet Windows klasy rugged o 10-calowym wyświetlaczu.


Tablet Acer Enduro T1


Acer Enduro T1 (ET110-31W) to tablet z systemem Windows z 10-calowym wyświetlaczem. Urządzenie spełnia wymogi norm MIL-STD 810G4 i IP54, a połączenie procesora Intel Celeron i 64 GB pamięci eMMC czyni je bardzo dobrym wyborem wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność. Co ważne, można je obsługiwać także w rękawiczkach.

Acer Enduro T1 (ET108-11A) to wytrzymały 8-calowy tablet z systemem Android, zaprojektowany z myślą o pracy w sektorze handlu detalicznego, magazynach, czy fabrykach. Urządzenie spełnia wymogi norm MIL-STD 810G i IP54. Można dobrać do niego również szereg dodatkowych akcesoriów, a także skorzystać z funkcji programowalnych przycisków, by wykorzystać jego potencjał w różnych sytuacjach i konfiguracjach. W tym przypadku rękawiczki również nie stanowią przeszkody.

fot. mat. prasowe

Tablet Acer Enduro T1

Acer Enduro T1 (ET108-11A) to wytrzymały 8-calowy tablet z systemem Android.


Ceny i dostępność w Polsce


Informacje o cenach i dostępności produktów Acer Enduro w Polsce będą dostępne wkrótce.

Przeczytaj także: Nowe tablety i notebooki Acer Nowe tablety i notebooki Acer

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Acer Chromebook Spin 713

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: