eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Tablety Acer Iconia Tab P10 oraz Acer Iconia Tab M10

Tablety Acer Iconia Tab P10 oraz Acer Iconia Tab M10

2023-06-02 12:56

Tablety Acer Iconia Tab P10 oraz Acer Iconia Tab M10

Acer Iconia Tab P10 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Acer przedstawia dwa najnowsze tablety z serii Iconia Tab: Acer Iconia Tab P10 oraz Acer Iconia Tab M10. Oba urządzenia wyposażone są w duże wyświetlacze, ośmiordzeniowe procesory MediaTek Kompanio 500, baterie o pojemności 6000 mAh i port USB typu C.

Przeczytaj także: Tablet Acer Iconia Tab 10 z Quantum-Dot

Wydajne tablety z dużą ilością pamięci


Oba zaprezentowane tablety Iconia Tab wyposażone zostały w ośmiordzeniowe procesory MediaTek Kompanio 500, oferują do 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci flash eMMC z możliwością jej rozbudowy poprzez gniazdo MicroSD.

Cała masa funkcji dla domowej rozrywki


Dzięki baterii o pojemności 6000 mAh i portowi USB typu C do ładowania, oba tablety zapewniają do 10,5 godziny odtwarzania wideo na jednym ładowaniu. Są wyposażone w dwuzakresowe Wi-Fi, podwójne głośniki i przednią kamerę 5 MP. Tylna kamera o rozdzielczości 8 MP z automatycznym ustawianiem ostrości pozwala również na wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości, a technologia In-Cell Touch Panel (iTP) zmniejsza grubość wyświetlacza, jednocześnie poprawiając wydajność optyczną.

fot. mat. prasowe

Acer Iconia Tab P10

Tablet Acer Iconia Tab P10 jest wyposażony w duży, 10,4-calowy wyświetlacz IPS WUXGA o rozdzielczości 2K (2000 x 1200).


Acer Iconia Tab P10: kompaktowy tablet z dużym wyświetlaczem 2K i baterią na cały dzień pracy


Tablet Acer Iconia Tab P10 jest wyposażony w duży, 10,4-calowy wyświetlacz IPS WUXGA o rozdzielczości 2K (2000 x 1200) oraz smukłe ramki, dzięki czemu stosunek ekranu do obudowy wynosi 76%, co ułatwia wygodne oglądanie filmów. Konstrukcja ze stopu aluminium sprawia, że urządzenie jest lekkie - mierzy 7,8 mm grubości i waży zaledwie 440 gramów.

fot. mat. prasowe

Tablet Acer Iconia Tab P10

Konstrukcja ze stopu aluminium sprawia, że urządzenie jest lekkie - mierzy 7,8 mm grubości i waży zaledwie 440 gramów.


Acer Iconia Tab M10: idealny zarówno do domowej rozrywki, jak i do szkoły


Tablet Acer Iconia Tab M10 ma grubość 8,6 mm i waży 430 gramów. Dzięki 10,1-calowemu wyświetlaczowi IPS WUXGA 1920 x 1200 ze smukłymi ramkami, stosunkowi ekranu do obudowy wynoszącemu 76%, długiemu czasowi pracy baterii oraz całkowicie metalowej, cienkiej i lekkiej konstrukcji, jest to idealny tablet do użytku w domu lub w szkole. Aby chronić tablet przed uderzeniami i wstrząsami, został on wyposażony w przezroczyste etui wykonane z wysokiej jakości materiału TPU, które podkreśla atrakcyjny wygląd tabletu Iconia.

fot. mat. prasowe

Acer Iconia Tab M10

Tablet Acer Iconia Tab M10 ma grubość 8,6 mm i waży 430 gramów.


Aplikacje do nauki i rozrywki


Oba tablety Iconia Tab są dostarczane z preinstalowanymi aplikacjami Google Kids Space i Google Entertainment Space, aby zaspokoić wszystkie potrzeby rodziny w zakresie rozrywki. Google Entertainment Space służy jako kompleksowy portal dla wszystkich zainstalowanych aplikacji multimedialnych, spersonalizowany dom dla ulubionych filmów, programów, wideo, gier, książek, podcastów i muzyki, podzielony na cztery zakładki - Oglądaj, Gry, Czytaj i Słuchaj. Pozwala to rodzinom dzielić tablet z każdym członkiem rodziny, który uzyskuje dostęp do spersonalizowanych treści, przełączając się na własne konto.

Ceny i dostępność


Tablet Acer Iconia Tab P10 jest dostępny w regionie EMEA w cenach zaczynających się od 229 euro. W Polsce jest dostępny w cenach zaczynających się od 999 zł w sklepie Media Expert.

Tablet Acer Iconia Tab M10 jest dostępny w regionie EMEA w cenie od 179 euro. Aktualnie produkt nie jest planowany w sprzedaży w Polsce.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: