eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Samsung Galaxy Fold

Smartfon Samsung Galaxy Fold

2019-02-22 09:22

Smartfon Samsung Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Samsung zaprezentował składany smartfon - Galaxy Fold. Został on wyposażony w 7,3‑calowy wyświetlacz Infinity Flex, który można złożyć, zmniejszając rozmiary urządzenia i zamykając ekran w środku. Smartfon pracuje pod kontrolą Android 9.0 (Pie).

Przeczytaj także: Smartfon Galaxy Note9

Galaxy Fold ma główny wyświetlacz 7,3 cala, QXGA + Dynamic AMOLED (4,2:3) oraz 4,6 calowy HD + Super AMOLED (21:9) na obudowie urządzenia. Jest wyposażony w ośmiordzeniowy procesor 7 nm 64-bitowy. Ma 12 GB RAM oraz baterię o pojemności 4380 mAh. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 9.0 (Pie).

Galaxy Fold został zaprojektowany od podstaw. Skaner linii papilarnych znajduje się w miejscu, gdzie zwykle trzymamy kciuk, dlatego urządzenie można w prosty sposób odblokować. Dwa akumulatory oraz komponenty są równomiernie rozłożone. Całości dopełniają kolory o wyjątkowym efekcie wykończenia – srebrny Space Silver, czarny Cosmos Black, zielony Martian Green i niebieski Astro.

Ekran wewnętrzny nie tylko się zgina, ale też można go całkowicie złożyć. Samsung opracował nową warstwę polimerową i stworzył wyświetlacz o ok. 50% cieńszy niż typowy wyświetlacz smartfonu. Właściwości nowego materiału sprawiają, że Galaxy Fold zachowuje elastyczność będąc równocześnie mocnym i wytrzymałym. Galaxy Fold otwiera się i zamyka niczym książka. W celu uzyskania takiego efektu, firma Samsung opracowała specjalne zawiasy z wieloma punktami domykającymi. System schowany jest w obudowie, która zapewnia smukły i elegancki wygląd urządzenia.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy Fold - kolory

Samsung Galaxy Fold jest dostępny w kolorach srebrny Space Silver, czarny Cosmos Black, zielony Martian Green i niebieski Astro.


Złożony Galaxy Fold z powodzeniem posłuży do dzwonienia czy pisania wiadomości. Po rozłożeniu, Galaxy Fold umożliwia pracę z wieloma aplikacjami czy skorzystanie z doskonałego ekranu do przeglądania cyfrowych czasopism, oglądania filmów czy treści w rozszerzonej rzeczywistości (AR).

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy Fold - rozłożony

Galaxy Fold jest wyposażony w pierwszy na świecie 7,3‑calowy wyświetlacz Infinity Flex, który można złożyć.


Okno wielu zadań: Na Galaxy Fold można otworzyć do trzech aktywnych aplikacji równocześnie, łącząc np. przeglądanie stron internetowych, oglądanie wideo i chat z przyjaciółmi – wszystko na jednym ekranie.

Kontynuacja aplikacji: Przejście z ekranu na obudowie do głównego wyświetlacza jest intuicyjne i bezproblemowe. Niezależnie od aktualnie używanego ekranu, aplikacje wyświetlą te same informacje.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy Fold - złożony

Na obudowie znajdziemy 4,6 calowy ekran HD.


Zrób więcej: firma Samsung wyposażyła Galaxy Fold w wydajny procesor nowej generacji i 12 GB pamięci RAM, by działał jak komputer. System podwójnych akumulatorów został zaprojektowany tak, by sprostać wysokim wymaganiom użytkowników. Za sprawą bezprzewodowego ładowania PowerShare, Galaxy Fold może ponadto równocześnie ładować swoje akumulatory oraz akumulatory innego urządzenia, gdy jest podłączony do zwykłej ładowarki.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy Fold - ekran

Ekran wewnętrzny nie tylko się zgina, ale też można go całkowicie złożyć.


Najlepsze wrażenia multimedialne: Galaxy Fold został zaprojektowany z myślą o rozrywce. Dzięki głębi obrazu wyświetlacza Dynamic AMOLED oraz wyraźnym i czystym dźwiękom głośników AKG ulubione filmy i gry będą wyglądać i brzmieć obłędnie.

Najbardziej wszechstronny aparat: Dzięki sześciu obiektywom – trzem z tyłu, dwóm w środku i jednemu na obudowie urządzenia – system aparatów Galaxy Fold jest bardzo elastyczny. Nie ma znaczenia, w jaki sposób trzymane jest urządzenie, aparat będzie zawsze gotowy, aby uchwycić moment. Galaxy Fold wprowadza multitasking na nowy poziom, pozwalając korzystać z innych aplikacji w czasie rozmowy wideo.

Galaxy Fold będzie dostępny w drugim kwartale 2019 r.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: