eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Sophos Intercept. Ruszają beta testy

Sophos Intercept. Ruszają beta testy

2016-08-17 13:29

Sophos Intercept. Ruszają beta testy

Sophos Intercept zabezpieczy przed zagrożeniami nowej generacji © alphaspirit - Fotolia.com

SOPHOS ogłasza beta testy Sophos Intercept – najnowszej technologii ochrony typu "endpoints", zabezpieczającej przed zagrożeniami nowej generacji. Finalny produkt ma być oddany do użytku jeszcze w 2016 roku.

Przeczytaj także: Sophos Clean dla ochrony przed trojanami, ransomware i rootkitami

Przy coraz częściej pojawiających się ransomware oraz szkodliwych programach (typu exploit), niezbędna jest zaawansowana technologia ochrony użytkowników, która zabezpiecza, wykrywa i odpowiada na zagrożenia pochodzące z sieci. Sophos Intercept może być instalowany i uruchamiany wraz z innymi programami antywirusowymi zwiększając poziom ochrony przed nieznanymi zagrożeniami i zaawansowanymi atakami. Komputer z włączonym nowym programem firmy Sophos zachowuje niemalże taką samą wydajność, jaką wykazuje bez tego oprogramowania.

Sophos Intercept łączy wszystkie ochronne technologie nowej generacji w jednym produkcie włączając w to tę progresywną skonstruowaną przy współpracy z SurfRight w grudniu 2015.

Nowe rozwiązania Sophos Intercept obejmują:
  • Blokowanie ransomware – zanim zdąży zablokować i sparaliżować systemy
  • Wykrywanie szkodliwych programów. Blokuje zagrożenia bez potrzeby skanowania plików
  • Lokalizowanie i usuwanie spyware oraz głęboko osadzonego malware
  • Raportowanie w czasie rzeczywistym każdego ataku za pomocą zautomatyzowanego panelu reagowania

fot. alphaspirit - Fotolia.com

Sophos Intercept zabezpieczy przed zagrożeniami nowej generacji

Sophos Intercept zabezpieczy przed ransomware, spyware oraz malware.


SOPHOS zmienia to, w jaki sposób firmy różnej wielkości postrzegają zaawansowaną ochronę końcówek. Upraszczamy zarządzanie i konfigurację programu po to, by dostarczyć ochronę nowej generacji, która po prostu działa. Sophos Intercept działa w oparciu o zasadę: zlokalizuj zagrożenie, powstrzymaj i wyeliminuj – nawet gdy są to programy działające w tle bez naszej wiedzy, czy uporczywe malware – tłumaczy Dan Schiappa, senior vice president and general manager, Enduser Security Group at Sophos. Połączyliśmy sprawdzone rozwiązania SOPHOS z pionierskimi rozwiązaniami ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem oraz innowacje od SurfRight. Dzięki temu SOPHOS może dostarczyć najobszerniejszą dostępną na rynku ochronę typu „endpoint”. Dzięki inteligentnym i intuicyjnym rozwiązaniom przechwytuje zagrożenia w czasie rzeczywistym i bez skanowania plików.

Użytkownicy SOPHOS, którzy są zainteresowani uzyskaniem kodu dostępu do zaawansowanej technologii ochrony typu „endpoint” i którzy chcieliby uczestniczyć w testach beta programu wystarczy, że skontaktują się z dostawcą oprogramowania SOPHOS. Sophos Intercept zostanie oddany do użytku jeszcze w 2016 roku.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: