eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Telefon i Internet w Vectra

Telefon i Internet w Vectra

2005-08-03 00:01

Vectra, polski operator kablowy, zakończyła pierwszy etap wdrażania usługi VECTRATEL - telefonii stacjonarnej wykorzystującej technologie cyfrowe. Dostęp do telefonu, Internetu i telewizji kablowej poprzez jedno gniazdko antenowe i od jednego operatora mają na razie mieszkańcy Olsztyna i Białegostoku.

Przeczytaj także: 6 innowacji sieci 6G

Wkrótce Vectra planuje zaoferować usługi tripple play w innych miastach, znajdujących się w jej zasięgu.

Trzy usługi świadczone przez jednego dostawcę to rozwiązanie już dość powszechne w krajach Unii Europejskiej. W Polsce bariera technologiczna, która powstrzymywała wdrożenie tego typu rozwiązań powoli traci na znaczeniu.

Za zaletę swojej oferty przedstawiciele Vectry uważają przede wszystkim dwumiesięczny okres testowania usługi, w czasie którego abonenci płacą symboliczną opłatę w wysokości 1,22 zł brutto miesięcznie. Abonentom przysługuje także pakiet darmowych minut, sięgający w niektórych przypadkach nawet trzech godzin. Liczba darmowych minut zależy od wysokości abonamentów płaconych łącznie za wszystkie usługi VECTRY, np. abonament równy 69 zł oznacza 69 darmowych minut.

VECTRA przygotowała też specjalny cennik połączeń międzynarodowych: minuta połączenia z krajami takimi jak USA, Kanada, Niemcy, Francja, Hiszpania, Rosja czy Węgry to 35 gr brutto. Ceny połączeń lokalnych to 11 gr brutto za minutę połączenia w godz. 8.00-22.00 i 6 gr brutto w godz. 22.00-8.00. Natomiast za minutę rozmowy międzymiastowej w godz. 8.00-22.00 klient zapłaci 35 gr brutto a za minutę połączenia w godz. 22.00-8.00 - 20 gr. Dodatkowo abonent otrzymuje aparat telefoniczny za symboliczną opłatą 1,22 zł z funkcją CLIP (identyfikacja numeru).

oprac. : Stefan Czerniecki / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Smartphone Motorola MPx220

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: