eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Programy antywirusowe TrustPort 2014

Programy antywirusowe TrustPort 2014

2013-11-06 12:48

Programy antywirusowe TrustPort 2014

TrustPort 2014 © fot. mat. prasowe

Już wkrótce TrustPort - producent oprogramowania antywirusowego i aplikacji dla platform mobilnych rozpocznie sprzedaż w Polsce najnowszej wersji swoich rozwiązań bezpieczeństwa do ochrony komputerów i smartfonów.

Przeczytaj także: TrustPort w wersji biznes

Oprogramowanie TrustPort w wersji 2014 oferuje spójne i niezawodne rozwiązanie dla użytkowników domowych i firm. Nowa generacja oprogramowania przenosi jakość ochrony na zupełnie nowy poziom.

Czeski producent udowodnił już w poprzedniej wersji oprogramowania – wersji 2013,że jego oprogramowanie zasługuje na miejsce wśród najlepszych uzyskując bardzo dobre wyniki w testach niezależnych laboratoriów na całym świecie: AV-Comparatives, AV-Test czy VB100. Oznacza to, że najnowsze oprogramowanie opiera się na udoskonalonych silnikach i sprawdzonych rozwiązaniach poprzedniej wersji oprogramowania.

Wiele nowości przygotowano dla użytkowników domowych – najbardziej widoczna zmiana to unowocześniony interfejs użytkownika, który stał się nowoczesnym i intuicyjnym narzędziem dopasowanym do projektu Metro Windows 8 i jest zoptymalizowany do pracy z ekranami dotykowymi.
Zdecydowanie największe zmiany dotknęły sam silnik TrustPort – został on poprawiony przez zespół programistów, dzięki czemu proces skanowania stał się jeszcze szybszy i mniej obciążający dla systemu. Zaawansowani użytkownicy z pewnością docenią nie tylko możliwość tworzenia dysku Boot CD dla Windows 8, ale również wiele nowych funkcji zapory.

Od tej pory użytkownicy mogą wybierać pomiędzy domyślnie zdefiniowanymi profilami zabezpieczeń (Dom, Praca, Sieć publiczna) ale także mogą samodzielnie dodawać własne reguły zapory.

fot. mat. prasowe

TrustPort 2014

Najnowsze rozwiązania i funkcje pozwalają na dokładniejsze skanowanie komputera, bez większej ingerencji z zewnątrz


Najnowsze rozwiązania i funkcje pozwalają na dokładniejsze skanowanie komputera, bez większej ingerencji z zewnątrz – sprawia to, że mogą go używać nawet mało zaawansowani użytkownicy, którym sprawiają problemy ciągłe alerty antywirusa. TrustPort to idealne rozwiązanie zabezpieczające komputer osobisty, chroniące przed wirusami i programami szpiegującymi. Zapewnia kompaktową ochronę komputera przed wirusami, robakami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem, przy niewielkim obciążeniu.

Wszystkie wyżej wymienione funkcje oraz wiele więcej już wkrótce będą dostępne w sprzedaży wraz z polską edycją oprogramowania TrustPort 2014. Polska premiera oprogramowania TrustPort 2014 przewidywana jest na połowę listopada 2013.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: