eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › iWatch Apple’a dopiero w 2014 roku

iWatch Apple’a dopiero w 2014 roku

2013-05-27 22:16

iWatch Apple’a dopiero w 2014 roku

iPod Nano © Apple

Zegarek marki Apple pojawi się w sklepach najprawdopodobniej dopiero w drugiej połowie 2014 roku. Mimo tak późnej premiery, przedstawiciele Apple prezentują już pierwsze informacje na temat nowego produktu.

Przeczytaj także: Najpopularniejsze produkty Apple. Zobacz, kto odchodzi na emeryturę

Nowy gadżet kalifornijskiej firmy jest rozwinięciem pomysłu, który został wprowadzony już w iPodzie Nano szóstej generacji. Przy włączeniu wyświetlacza pokazuje się zegarek, którego wygląd można modyfikować w ustawieniach. Do niektórych modeli dołączano specjalny pasek na rękę, który umożliwiał noszenie iPoda tak jak zegarka.

Nowy iWatch, o którym mówiono już od dłuższego czasu, wedle analityków z AppleInsidera nie jest jedynie urządzeniem do pokazywania czasu.

Produkt Apple ma oferować dwa rozmiary paneli dotykowych – 1,5 i 2 calowe. Podobnie jak w iPodach i iPadach, panele będą korzystały z technologii GF2. Wedle pogłosek, urządzenie ma nie tylko wskazywać czas, ale także zawierać w sobie bardzo dużo aplikacji Apple - Siri, Apple Maps, iMessage oraz iCloud. Możliwe, że nowy produkt będzie synchronizował się z innymi urządzeniami Apple'a za pomocą Bluetooth'a. Nowy gadżet Apple’a ma również zawierać wbudowane mechanizmy zabezpieczeń biometrycznych.

iPod Nano

iWatch to na razie tylko aplikacja


Pomysł „inteligentnych” zegarków nie jest wykorzystywany tylko przez firmę z Cupertino. Okazuje się, że nad podobnymi projektami pracuje m.in. Google, Microsoft czy też Samsung.

oprac. : Grzegorz Gacki / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Apple, zegarek, iWatch, iPad, iPod

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: