eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Komputer Acer Predator G5920

Komputer Acer Predator G5920

2012-12-11 12:17

Komputer Acer Predator G5920

Acer Predator G5920 © fot. mat. prasowe

Nowy komputer Acer Predator G5920 został ukształtowany przez pasję do multimediów i gier z bogatą grafiką. Dlatego radzi sobie z każdym zadaniem, zarówno podczas pracy z najbardziej wymagającymi aplikacjami obliczeniowymi, jak i przy zastosowaniach związanych z tworzeniem treści multimedialnych oraz korzystaniem z nich.

Przeczytaj także: Komputery Acer Predator G5910

Komputery z serii Predator G5920 są wyposażone w procesory Intel® Core™ trzeciej generacji, które gwarantują inteligentnie regulowaną wydajność oraz pełne zadowolenie z wrażeń wizualnych. Wydajność procesora jest dynamicznie dostosowywana do obciążenia systemu, dzięki czemu komputer bez problemów radzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, takimi jak edytowanie plików multimedialnych, czy gry z najwyższym poziomem szczegółów graficznych. Ponadto, procesory mają odblokowany mnożnik, co pozwala użytkownikom na przetaktowanie i znaczne zwiększenie wydajności przy użyciu programu Intel® Extreme Tuning Utility (IXTU). Mając do dyspozycji wszystkie istotne narzędzia i funkcje służące do tuningu, doświadczeni użytkownicy mogą zwiększyć wydajność systemu do poziomu gwarantującego zwycięstwa we wszystkich grach z dynamiczną akcją, a także umożliwiającego pełną rozrywkę i wydajną pracę.

fot. mat. prasowe

Acer Predator G5920

Acer Predator G5920 wyposażony w procesor Intel Core trzeciej generacji


Czarna, matowa obudowa o opływowym kształcie kojarzy się z mocą i wydajnością, natomiast przednie narożniki i rowki nadają komputerowi Predator G5920 futurystyczny wygląd. Górna powierzchnia obudowy jest nachylona pod kątem, dzięki czemu pozwala na łatwiejszy dostęp do gniazd USB i audio. Z przodu obudowy kryje się jeszcze jedno, godne uwagi, rozwiązanie – dwie kieszenie na opcjonalne dyski twarde typu „easy-swap” pozwalające na łatwe powiększenie pamięci masowej. Dzięki nim można zawsze mieć miejsce na stale rosnącą kolekcje multimedialnych plików. Kieszenie te pozwalają na szybkie zastąpienie zapełnionego dysku nowym, a także bezproblemowe wyjęcie dysku w celu pokazania multimediów znajomym.

Dostępna konfiguracja:
Acer Predator 5920 - Intel Core i5-2320, pamięć RAM 4GB, dysk twardy 1TB, grafika AMD HD7770 2GB, napęd DVD RW, system Windows 8, klawiatura i mysz w zestawie, cena 3 699 zł brutto.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Ultrabook ASUS BU400

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: