eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Komputery Acer Predator G5910

Komputery Acer Predator G5910

2011-10-19 00:06

Komputery Acer Predator G5910

Acer Predator G5910 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Użytkownicy oczekują od komputerów płynnej pracy wielozadaniowej oraz wydajności graficznej, umożliwiającej tworzenie cyfrowych treści i zapewniającej satysfakcję z rozrywki HD. Nowy komputer Acer Predator G5910 doskonale radzi sobie z każdym zadaniem, zarówno podczas pracy z najbardziej wymagającymi aplikacjami, jak i przy zastosowaniach służących rozrywce. Komputery z tej serii zwracają na siebie uwagę zarówno wyposażeniem, jak i wyglądem.

Przeczytaj także: Komputer Acer Predator G5920

Czarna, matowa obudowa o opływowym kształcie kojarzy się z mocą i wydajnością, natomiast przednie narożniki i rowki nadają komputerowi Predator G5910 futurystyczny wygląd. Górna powierzchnia obudowy jest nachylona pod kątem, dzięki czemu pozwala na łatwiejszy dostęp do gniazd USB i audio, a także zapewnia wyższy poziom ergonomii. Ponadto, rowki w górnej części obudowy pozwalają na schludne ułożenie kabli o różnych grubościach. Oprócz tego, z tyłu obudowy znajduje się uchwyt ułatwiający przenoszenie.

fot. mat. prasowe

Acer Predator G5910

Acer Predator G5910

Z przodu obudowy kryje się jeszcze jedno rozwiązanie - dwie kieszenie na opcjonalne dyski twarde typu „easy-swap” pozwalające na łatwe powiększenie pamięci masowej. Dzięki nim można zawsze mieć miejsce na stale rosnącą kolekcje multimedialnych plików. Gdy dysk zostanie zapełniony, wystarczy zastąpić go nowym. Co więcej, aby pokazać rodzinie i znajomym filmy lub zdjęcia, wyjęty dysk można wsunąć do pamięci masowej Acer RevoCenter lub odtwarzacza Aspire RevoView.

Komputer Predator G5910 jest wyposażony w procesor IntelŸ Core™ drugiej generacji z chipsetem H67, udostępniający maksymalną wydajność w odpowiedzi na wzrost obciążenia zadaniami, takimi jak edytowanie plików multimedialnych, czy dynamiczne gry. Dzięki temu gwarantuje najlepszą rozrywkę oraz pełną produktywność, ponieważ umożliwia szybką pracę aplikacji wykonujących intensywne obliczenia. Ponadto, opcjonalne procesory Intel Core i7 lub Core i5 z serii K współpracują z funkcją IntelŸExtreme Tuning Utility (IXTU) pozwalającą na łatwe przetaktowanie zegara i znaczne przyspieszenie pracy systemu.

Dzięki najnowszym osiągnięciom techniki, gry mogą stać się źródłem niesamowitych, trójwymiarowych wrażeń. W tym celu wystarczy podłączyć komputer Predator do monitora Acer GD245HQ 3D wyposażonego w technologię NVIDIAŸ3D Vision™ i założyć okulary migawkowe.

fot. mat. prasowe

Acer Predator G5910

Acer Predator G5910

Komputery Predator G5910 są oferowane wraz z pakietem oprogramowania Acer Arcade Deluxe, najlepszym do zarządzania cyfrową biblioteką. W atrakcyjny i nieskomplikowany interfejs użytkownika są wbudowane następujące aplikacje multimedialne:
  • Arcade Photo: intuicyjny program do łatwego i szybkiego porządkowania oraz wyświetlania zdjęć,
  • Arcade Videos: do oglądania filmów, konwertowania plików wideo na różne formaty oraz przesyłania ich do serwisów internetowych,
  • Arcade Music: do przechowywania oraz odtwarzania plików muzycznych.
Komputer Predator G5910 gwarantuje też wyjątkową wszechstronność i pozwala pomieścić każdą cyfrową bibliotekę, ponieważ można w nim zainstalować nawet cztery dyski twarde SATA o pojemności 2 TB każdy. Wielofunkcyjny czytnik kart pamięci, obsługujący wiele formatów kart, oraz duża liczba portów USB pozwalają na łatwe przenoszenie i udostępnianie plików. Oprócz tego, pamięć DDR3 o pojemności do 16 GB przyczynia się do zwiększenia wydajności systemu podczas pracy wielozadaniowej i odtwarzania plików wideo.

Dostępna konfiguracja

Acer Predator G5910 procesor Intel Core i5-2300, pamięć 6GB, dysk twardy 1TB, napęd DVD RW, grafika GT530 2GB, w zestawie klawiatura i mysz USB, czytnik kart, Office 2010 Starter, Windows 7 Home Premium, cena 2 999 zł brutto.

oprac. : Kamila Urbańska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Epson Stylus SX235W i SX230
Advertisement

Crafted in Japan

18.09.23

Hybrydowa Mazda CX-60
o mocy 327KM

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: