eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Norton 360 w wersji 6.0

Norton 360 w wersji 6.0

2012-02-23 13:50

Norton 360 w wersji 6.0

Norton 360 w wersji 6.0 © fot. mat. prasowe

Firma Symantec, producent oprogramowania Norton, informuje o wprowadzeniu na rynek nowej wersji pakietu zabezpieczeń Norton 360. Program jest już dostępny w sprzedaży. Program umożliwia bezpieczne korzystanie z Internetu, w tym z poczty e-mail, bankowości elektronicznej i serwisów społecznościowych. Zapewnia również ochronę ważnych danych oraz narzędzia służące do optymalizacji wydajności komputera. Jest przy tym szybki oraz łatwy w obsłudze.

Przeczytaj także: Symantec udostępnił Norton 360 3.0

Najważniejsze funkcje pakietu Norton 360 w wersji 6.0:
  • Norton Identity Safe ― zabezpiecza, zapamiętuje i automatycznie wprowadza nazwy użytkowników i ich hasła na stronach internetowych, zapewniając ochronę przed zagrożeniami z sieci.
  • Norton Management ― innowacyjna konsola udostępnia zaawansowane funkcje (wykorzystujące technologię chmury) zdalnego zarządzania produktami marki Norton w sieci domowej lub firmowej.
  • Bandwidth Management ― ogranicza pobieranie aktualizacji programów Norton, które nie są krytyczne, tak, aby podczas korzystania z sieci, w których płaci się za ilość pobranych i przesłanych danych, nie narazić użytkownika na wysokie rachunki.
  • Ulepszone funkcje do tworzenia kopii zapasowych ― możliwości szybszego i łatwiejszego tworzenia kopii zapasowych oraz monitorowania tego procesu.
  • Zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej, umożliwiające mądrzejszą ochronę dzieci w Internecie.

fot. mat. prasowe

Norton 360 w wersji 6.0

Pakiet Norton 360 w wersji 6.0

Ceny i dostępność

Pakiet Norton 360 w wersji 6.0 w ramach jednej licencji można zainstalować na trzech komputerach PC. W Polsce jest on dostępny u sprzedawców detalicznych, a także w sklepie internetowym Norton pod adresem www.norton.com.

Sugerowana cena detaliczna wersji Standard z 2 GB przestrzeni online na backup danych wynosi 219 zł. Cena obejmuje licencję na trzy komputery PC, roczną subskrypcję, aktualizacje zabezpieczeń opracowywanych przez firmę Symantec oraz dostęp do najlepszej w swojej klasie pomocy technicznej. Testową wersję pakietu pobrać można ze strony http://zabezpieczamsie.pl oraz na profilu https://www.facebook.com/ZabezpieczamSie w zakładce “Pobierz”.

Użytkownicy pakietu Norton 360 z ważną subskrypcją mogą używać najnowsze wersje i aktualizacje produktów wprowadzanych na rynek w okresie subskrypcji. Więcej informacji na ten temat uaktualnień znaleźć można w centrum aktualizacji oprogramowania Norton pod adresem http://updatecenter.norton.com.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Kaspersky ONE

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: