eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Norton Internet Security, AntiVirus i Norton 360 w nowych wersjach

Norton Internet Security, AntiVirus i Norton 360 w nowych wersjach

2012-09-11 12:19

Norton Internet Security, AntiVirus i Norton 360 w nowych wersjach

Norton 360 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Norton przedstawił najnowsze wersje swoich najważniejszych produktów: Norton 360, Norton Internet Security i Norton AntiVirus. Oferują pięć opatentowanych warstw zabezpieczeń, lepszą ochronę sieci społecznościowych, funkcje chroniące przed atakami typu scam, oraz udoskonalone funkcje działające w chmurze, wyznaczając przy tym nowe standardy wydajności i ochrony.

Przeczytaj także: Nowy Norton 360, Norton Internet Security i Norton AntiVirus

fot. mat. prasowe

Norton 360

Nowe rozwiązania są zgodne z systemem operacyjnym Windows 8


Nowe rozwiązania są zgodne z systemem operacyjnym Windows® 8 i zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć jego szybkość i bezpieczeństwo w porównaniu z oprogramowaniem zabezpieczającym Windows Defender obecnym w systemie.

Jak wykazały testy zewnętrzne, Windows 8 z zabezpieczeniami Norton jest o 50% szybszy i o 20% bezpieczniejszy niż z oprogramowaniem Windows Defender. W tych samych testach Norton prawidłowo wykrył i zablokował wszystkie zagrożenia, których nie rozpoznał Windows Defender.

fot. mat. prasowe

Norton AntiVirus

Norton AntiVirus z dotykowym interfejsem użytkownika


Najnowsze produkty firmy Norton zostały opracowane z myślą o większym bezpieczeństwie i prostocie obsługi. Są zoptymalizowane pod kątem szybkości i wydajności - w testach zewnętrznych pokonały wszystkich konkurentów zarówno w kategorii ochrony, jak i wydajności.

Oprócz głównych technologii ochrony, nowe produkty firmy Norton oferują następujące rozszerzenia:
  • Zabezpieczenie sieci społecznościowych – nowe rozwiązania chronią użytkowników sieci społecznościowych przed atakami i oszustwami typu scam, takimi jak wymuszanie użycia przycisku „Lubię to!” (likejacking) lub komunikaty, wiadomości i powiadomienia zawierające szkodliwy kod.
  • Ostrzeżenia przed scamem – funkcje antyscam ostrzegają o potencjalnie niebezpiecznych stronach WWW, które dopiero się pojawiły lub nie mają jeszcze ustalonej reputacji w społeczności użytkowników oprogramowania Norton. Pomaga to użytkownikom chronić swoje dane dotyczące kont bankowych, haseł, loginów itp.
  • Rozszerzone zabezpieczenia sieci – aby chronić użytkowników przed coraz bardziej zaawansowanymi atakami z Internetu, najnowsze wersje produktów Norton mają wzmocnione zabezpieczenia sieciowe, takie jak inteligentna zapora i rozszerzone funkcje ostrzeżeń, które teraz śledzą reputację nie tylko plików, adresów URL i domen, ale również adresów IP.

 

1 2

następna

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: