eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Dyski zewnętrzne Toshiba STOR.E

Dyski zewnętrzne Toshiba STOR.E

2011-03-31 00:05

Dyski zewnętrzne Toshiba STOR.E

Toshiba STOR.E © fot. mat. prasowe

Toshiba zaprezentowała dwa nowe dyski zewnętrzne z serii STOR.E STEEL S i STOR.E ALU 2S. Oba modele dysków zewnętrznych wspierają standard USB 3.0, który umożliwia przesyłanie danych na dysk z prędkością do 5 Gigabitów na sekundę.

Przeczytaj także: Zewnętrzne dyski twarde Toshiba Stor.e Art

fot. mat. prasowe

Toshiba STOR.E

Toshiba STOR.E


Toshiba rozszerza możliwości dysków dzięki USB 3.0

Coraz więcej treści cyfrowych, z których na co dzień korzystają użytkownicy komputerów multimedialnych sprawia, że potrzebują oni mieć możliwość szybszego przenoszenia treści multimedialnych między komputerami a innymi urządzeniami. Często zewnętrzne dyski służą także do szybkiej archiwizacji danych i przechowywania plików dużych multimedialnych zawierających np. filmy, muzykę i zdjęcia. Zalety szybkiej transmisji danych doceniają przede wszystkim użytkownicy, którzy chcą sprawnie przenosić pliki dużej pojemności. Dzięki szybkiej transmisji danych między komputerem, a urządzeniem korzystanie z zewnętrznego dysku USB jest komfortowe.

Duże możliwości cyfrowej biblioteki

STOR.E STEEL S i STOR.E ALU 2S zawierają 2.5” dyski o pojemności 1TB, które ze względu na rozmiar i wagę stanowią idealne rozwiązanie do rozwiązań mobilnych. Natomiast STOR.E ALU 2S będzie dostępny w wersji z 3.5’’ dyskiem oferuje pojemność 2TB – doskonale sprawdzi się w biurze lub domu, jako nośnik do magazynowania tysięcy plików multimedialnych.

Solidne i eleganckie obudowy

Obudowy nowych dysków Toshiba STOR.E ALU 2S wykonane są z aluminium, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe i niezawodne. STOR.E 2S ALU będzie dostępny w kolorze czarnym i srebrnym. Model STOR.E STEEL S ma wykonaną obudowę ze stali, w trzech wersjach kolorystycznych: srebrnym, czarnym i tytanowym.

Urządzenia będą dostępne w Polsce w kwietniu.

Przeczytaj także: Dyski TRANSCEND SSD360S Dyski TRANSCEND SSD360S

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: