eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Laptopy Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50

Laptopy Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50

2013-10-18 13:31

Laptopy Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50

Komputery Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Toshiba Europe GmbH wprowadza na rynek nowe laptopy z serii Z, zaprojektowane z myślą o biznesie. W jej skład wchodzą modele Portégé Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50. Wszystkie urządzenia są niezwykle funkcjonalne, charakteryzują się eleganckim wyglądem i żywotnością baterii, która pozwala pracować przez cały dzień. Posiadają zaawansowane funkcje zabezpieczeń i wspólne rozwiązania dokujące.
Poznaj rodzinę laptopów z serii Z

Wszystkie trzy laptopy z serii Z są w pełni funkcjonalne, pracują pod kontrolą procesorów Intel® Core™ czwartej generacji i oferują rozwiązania dla profesjonalistów. Model Portégé Z30 o matrycy 13.3’’, z opcjonalnym ekranem dotykowym, super szybką pamięcią SSD o pojemności do 512 GB, ultra-cienkim profilu 17,9 mm i wadze 1,2 kg jest idealnym rozwiązaniem dla kadry kierowniczej, poszukującej produktów premium, zapewniających ultra-mobilne rozwiązania o wysokiej mocy obliczeniowej.

Model Tecra Z40 przypadnie do gustu konsultantom, osobom pracującym w działach sprzedaży, kadrze kierowniczej i wszystkim, którzy większość swojego czasu spędzają poza biurem. 14,4’’ matryca oferuje większą powierzchnię pracy, co sprzyja poprawie wydajności, a jednocześnie jest na tyle kompaktowa, że nie wpływa na mobilności urządzenia. Waga 1,47 kg i rozmiar mniejszy niż 21 mm to imponujące wymiary dla platformy biznesowej z możliwością dogodnego dokowania.

fot. mat. prasowe

Laptopy Toshiba

Toshiba Europe GmbH wprowadza na rynek nowe laptopy z serii Z, zaprojektowane z myślą o biznesie. W jej skład wchodzą modele Portégé Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50.


Model Tecra Z50 z matrycą 15.6" jest jednym z najlżejszych laptopów tej wielkości na rynku. Waży zaledwie 1,79 kg, posiada klawiaturę numeryczną oraz przestronny ekran. Jest on dedykowany biurom projektowym i małym firmom, które często pracują na arkuszach kalkulacyjnych i obszernych dokumentach. Zarówno Tecra Z40 jak i Tecra Z50 oferują w swoim wyposażeniu możliwość instalacji najnowszych, super szybkich pamięci SSD, pojemnych dysków HDD lub napędów hybrydowy z dużą ilością miejsca na kluczowe aplikacje biznesowe. Cechy te pozwalają użytkownikom pracować szybciej i wydajniej.

fot. mat. prasowe

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50

Wszystkie trzy laptopy z serii Z są w pełni funkcjonalne, pracują pod kontrolą procesorów Intel® Core™ czwartej generacji i oferują rozwiązania dla profesjonalistów.


Zaprojektowany z myślą o niezawodności

Laptopy z serii Z w standardzie wyposażone są w pakiet EasyGuard Toshiba. Lekkie, wykonane ze stopu magnezu obudowy posiadają strukturę plastra miodu, dzięki czemu wzmacniają konstrukcję i poprawiają ich wytrzymałość. W celu spełnienia norm jakości firmy Toshiba, każdy model przeszedł kilka rygorystycznych testów, w tym m.in. HALT (Highly Accelerated Lifestyle Test) przeprowadzony przez niezależny, niemiecki instytut TÜV Rheinland. Co badano? Każdy laptop poddany został testowi na możliwość upadku z wysokości 76 cm, a klawiatura na wypadek przypadkowego zalania jej przez użytkownika.

fot. mat. prasowe

Portégé Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50

Laptopy z serii Z w standardzie wyposażone są w pakiet EasyGuard Toshiba. Lekkie, wykonane ze stopu magnezu obudowy posiadają strukturę plastra miodu, dzięki czemu wzmacniają konstrukcję i poprawiają ich wytrzymałość.


Wszystkie modele oferują gamę sprawdzonych rozwiązań, aby chronić użytkowników biznesowych przed kradzieżą danych lub włamaniem. Dzięki najnowszej odsłonie technologii szyfrowania Trusted Platform Module (TPM), poufne dane przechowywane w pamięci lokalnej są w pełni zabezpieczone. Intel® Active Management Technology (AMT) umożliwia działowi IT monitorowanie, konserwację, aktualizowanie i modernizację laptopa w sposób zdalny. Czytnik linii papilarnych jest standardowym rozwiązaniem stosowanym we wszystkich modelach, które umożliwia bezpieczne zalogowanie się do osobistych kont użytkowników. Opcjonalnie, na wyposażeniu znajdzie się również czytnik kart inteligentnych.

fot. mat. prasowe

Komputery Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50

Laptopy z serii Z oferują szeroką gamę pełnowymiarowych portów, dzięki czemu użytkownicy nie muszą stosować specjalnych adapterów lub kabli. Transfer i udostępnianie informacji wykonuje się z łatwością.


System łączności umożliwiający ciągłe utrzymania firmy w ruchu

Laptopy z serii Z oferują szeroką gamę pełnowymiarowych portów, dzięki czemu użytkownicy nie muszą stosować specjalnych adapterów lub kabli. Transfer i udostępnianie informacji wykonuje się z łatwością. Złącze HDMI, trzy porty USB 3.0 i czytnik kart SD umożliwiają szybką transmisję danych. Do komunikacji urządzenia wykorzystują Gigabit LAN, WLAN oraz Bluetooth™ 4.0. Moduł mobilnej łączności szerokopasmowej jest dostępny jako opcja dla użytkowników, którzy wymagają dodatkowej łączności podczas podróży. Dzięki technologii Intel® WiDi™ profesjonalni użytkownicy i ludzie związani z biznesem mogą w łatwy sposób udostępniać prezentowane na spotkaniach treści na większym ekranie. Każdy laptop posiada również wspólne dokowanie, dzięki czemu użytkownicy mogą podłączyć się do codziennych urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, dyski o dużej prędkości czy monitory zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują.

fot. mat. prasowe

Nowe laptopy Toshiba

Do komunikacji urządzenia wykorzystują Gigabit LAN, WLAN oraz Bluetooth™ 4.0. Moduł mobilnej łączności szerokopasmowej jest dostępny jako opcja dla użytkowników, którzy wymagają dodatkowej łączności podczas podróży.


Nowe laptopy z serii Z będą dostępne w Europie w czwartym kwartale roku 2013.

 

1 2

następna

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: